Kauno rajono gyventojai kviečiami į tradicinę sveikatinimo stovyklą – Kas vyksta Kaune

Kauno rajono gyventojai kviečiami į tradicinę sveikatinimo stovyklą

Organizatorių nuotr.

Jau penktąjį kartą Kauno rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras 55 metų ir vyresnius Kauno rajono gyventojus kviečia į nemokamą vasaros sveikatinimo stovyklą. Tradicija tapusios stovyklos organizuojamos miškų apsuptyje įsikūrusioje „Pušyno poilsiavietėje“ Zapyškio seniūnijoje. Atsižvelgiant į tinkamiausią laiką, gyventojai čia galės praleisti pirmąjį (07.31-08.02) arba paskutinįjį (08.28–08.30) rugpjūčio savaitgalius.

„Kaip ir kasmet, šių metų stovyklose netruks naujienų ir staigmenų. Trijų dienų programoje dalyvių lauks tiek fizinio aktyvumo, tiek atsipalaidavimo užsiėmimai. Suplanuotos funkcinės treniruotės, kalanetika, treniruotės su flexi-bar lazdomis, rytais žvalumo suteiks rytinės mankštos ir linijiniai šokiai bei paskaitos sveikos gyvensenos temomis.

Taip pat atsipalaidavimui numatyti įtraukiantys Nirvana Fitness bei Tai-Chi užsiėmimai bei daug dėmesio sulaukianti juoko joga. Jubiliejinę stovyklą dar labiau praturtins ir staigmenų kupinos vakarinės programos“, – sako Kauno rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė Iveta Kučinskaitė.

Sveikatingumo stovykla Kauno rajone / Organizatorių nuotr.

Į stovyklas kviečiami registruotis 55 metų ir vyresni Kauno rajono gyventojai, kurie dar nė karto nėra dalyvavę visuomenės sveikatos biuro organizuotose treniruotėse ir stovyklose Stovyklos vyks du savaitgalius – liepos 31-rugpjūčio 2 dienomis bei rugpjūčio 28-30 dienomis.

Visuomenės sveikatos biuro specialistė informuoja, kad vietų skaičius yra ribotas. Dėl šios priežasties stovyklose dalyvauti norintys gyventojai raginami registruoti jau dabar – telefonu 837 209390. Registracija vyks iki liepos 24 dienos arba, kol bus pasiektas dalyvių skaičiaus limitas.

Sveikatingumo stovykla Kauno rajone / Organizatorių nuotr.

Kviečia įsitraukti ir į kitas fizinio aktyvumo skatinimo veiklas

Sveikatinimo stovykla yra tik viena iš daugelio Kauno rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro vykdomų fizinio aktyvumo veiklų, skirtų vyresniems Kauno rajono gyventojams. Nuo rugsėjo mėnesio startuos jau penktasis įvairaus tipo fizinio aktyvumo bei atsipalaidavimo treniruočių bendruomenėse ciklas.

Treniruočių ciklai bei sveikatinimo stovyklos – projekto „Fizinio aktyvumo skatinimas Kauno rajono bendruomenėje“, finansuojamo Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis, dalis. Projektas įgyvendinamas jau nuo 2018 metų, o jo dėka vyresniesiems Kauno rajono gyventojams visus metus organizuojamos profesionalių trenerių vedamos gyvos ir nuotolinės treniruotės, išvykos į Mastaičių baseine vykstančias mankštas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.