Pirmosios sezono rungtynės pažymėtos Kauno „Žalgirio“ pergale | Kas vyksta Kaune

Pirmosios sezono rungtynės pažymėtos Kauno „Žalgirio“ pergale

/ „BC Žalgiris Kaunas“ nuotr.

Kauno „Žalgirio“ (3-0) krepšininkai pirmosiose sezono rungtynėse „Žalgirio“ arenoje šventė pergalę. Sekmadienį žalgiriečiai nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (0-3) komandą 78:68 (23:23, 15:22, 15:16, 25:7).

Rungtynes dėl šonkaulių sumušimo praleidžiant Kevarriusui Hayesui, jo vietoje startavęs Danielius Lavrinovičius pelnė pirmuosius 10 taškų – 10:5. Keenanas Evansas smeigė tritaškį (13:7), bet Brandono Tabbo vedini svečiai rinko 8 taškus be atsako – 13:15. Arnas Butkevičius įmetė 5 taškus ir atliko rezultatyvius perdavimus Laurynui Biručiui ir Tomui Dimšai – 23:23.

Antrajame kėlinyje L.Birutis ir jį keitęs D.Lavrinovičius rinko po 4 taškus (32:37). Pasvalio krepšininkai ir toliau rado kelius link žalgiriečių krepšio (32:41), todėl Kazys Maksvytis prašė minutės pertraukėlės, po kurios L.Birutis pelnė 4 taškus, po krepšiu prasiveržė A.Butkevičius – 38:41. Pirmąją mačo pusę sėkmingiau užbaigė svečiai – 38:45.

Kauniečiai vangiai pradėjo ir trečiąjį kėlinį (38:52), kol galiausiai tylą nutraukė savo pirmuosius taškus pelnę Lukas Lekavičius ir Edgaras Ulanovas – 44:52. L.Birutis gerai grūmėsi po krepšiu, E.Ulanovas realizavo 4 baudas, o Nazas Mitrou-Longas tritaškiu užbaigė trečiąjį kėlinį – 53:61.

Lemiamą ketvirtį žalgiriečiai pradėjo geležine gynyba. Kitoje aikštės pusėje N.Mitrou-Longas rinko 5 taškus ir dalijo rezultatyvius perdavimus D.Lavrinovičiui ir A.Butkevičiui (63:61). Pirmuosius savo taškus po A.Butkevičiaus perdavimų pelnė Dovydas Giedraitis ir Rolandas Šmitas, o spurtą 16:0 užbaigė E.Ulanovas – 69:61. Rungtynes uždarė R.Šmito 4 taškai, N.Mitrou-Longo tritaškis ir K.Evanso prasiveržimas – 78:68.

„Žalgiris“: D.Lavrinovičius 16, L.Birutis 12 (12 atk. kam.), N.Mitrou-Longas 11 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), A.Butkevičius 10 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.), E.Ulanovas 8, K.Evansas 6, R.Šmitas 6 (6 atk. kam.), L.Lekavičius 4, T.Dimša 3, D.Giedraitis 2, B.Manekas 0.

„Pieno žvaigždės“: B.Tabbas 26 (6/12 trit., 5 per. kam.), K.Jackas 13 (6 atk. kam.), A.Sidarevičius 8.