Kauno „Žalgiris“ namų tvirtovėje lengvai laimėjo prieš Mažeikių „M Basket-Delamode“ – Kas vyksta Kaune

/ BC Kauno Žalgiris nuotr.

Kauno „Žalgirio“ (24-3) krepšininkai toliau užtikrintai skina pergales „Betsafe-LKL“ čempionate. Andrea Trinchieri auklėtiniai „Žalgirio“ arenoje rezultatu 95:68 (31:7, 25:23, 23:15, 16:23) įveikė Mažeikių „M Basket-Delamode“ (11-17).

Po penkis taškus surinko Edgaras Ulanovas ir Keenanas Evansas, šešiais pasižymėjo Laurynas Birutis ir komandas jau skyrė dviženklis skirtumas – 16:5. Septynis taškus tuomet pelnė Edmondas Sumneris, keturis surinko Kevarriusas Hayesas, o po dvitaškį pataikė Demetre Riversas ir Lukas Lekavičius – 31:7.

Dvitaškius sumetė Rolandas Šmitas ir L.Birutis, o E. Ulanovas ir Tomas Dimša smeigė po tritaškį – 42:18. Šešis taškus iš eilės surinko L. Birutis, taiklius tolimus metimus atliko K.Evansas ir Dovydas Giedraitis, o po baudos metimą realizavo K. Hayesas ir E. Sumneris – 56:30.

Tolimu metimu po pertraukos pasižymėjo E. Ulanovas, penkis taškus surinko Brady Manekas, o po dvitaškį įmetė D. Giedraitis su K. Hayesu – 68:34. Trečiojo kėlinio pabaigoje aštuonis taškus įsirašė R. Šmitas, o E. Sumneris taškus rinko baudų metimais – 79:45.

Paskutinio ketvirčio metu du taiklius tritaškius paleido L. Lekavičius, dvitaškį įmetė L. Birutis – 87:54. L. Lekavičius ir K. Hayesas dar pridėjo po dvitaškį, o E. Sumneris sumetė keturis baudų metimus – 95:68.

„Žalgiris“: L. Birutis 16 (8 atk. kam.), E. Sumneris 15 (4 rez. perd.), E. Ulanovas 11, R. Šmitas 10, L. Lekavičius 10, K. Hayesas 9 (7 atk. kam., 3 blk.), K. Evansas 8 (5 rez. perd.), B. Manekas 5, D. Giedraitis 5 (7 rez. perd., 3 per. kam.), T. Dimša 3 (4 rez. perd.), D. Riversas 3, D. Butka 0.

„M Basket-Delamode“: C. Collinsas 16, A. Antetokounmpo 13, E. Tubutis 12.