Praneša kauniečiai: dingo internetas, neveikia šviesoforai, neatsidaro parduotuvių durys – Kas vyksta Kaune

Praneša kauniečiai: dingo internetas, neveikia šviesoforai, neatsidaro parduotuvių durys papildyta ESO komentaru

Ketvirtadienio popietę kauniečiai masiškai praneša apie dalyje Kauno dingusią elektrą. Dėl elektros tiekimo gedimų neveikia šviesoforai, internetas ir prekybos centrų durys.

„Visoje Vilijampolėje dingo elektra, nedirba nei vienas prekybos centras, degalinės, nes neatsidaro durys ir neveikia kasos. Visi žmonės pasimetę blaškosi“, – apie 13.33 val. pranešė skaitytojas Ignas.

Anot kauniečio, Vilijampolėje sutriko ir transporto priemonių bei pėsčiųjų eismas, mat nebeveikia šviesoforai. Apie dingusią elektrą naujienų portalui praneša ir kitų mikrorajonų gyventojai.

Kaip galima matyti Energijos skirstymo operatoriaus (ESO) gedimų žemėlapyje, elektros šiuo metu neturi dalis Vilijampolės, Žaliakalnio, Centro ir kt. gyventojų.

Elektros gedimai / ESO nuotr.

Elektros gedimo priežastys kol kas neaiškios.

Papildyta 15.05 val.

„Vienoje Kauno transformatorių pastotėje buvo vykdomi suplanuoti darbai, kurių metu maždaug 40 min. sutriko elektros energijos tiekimas 6 tūkst. klientų. Šiuo metu elektra klientams tiekiama įprastai“, – pakomentavo ESO atstovė Rasa Juodkienė.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA