Pokyčiai svarbioje Kauno atkarpoje: vairuotojai priversti kelti avarines situacijas? – Kas vyksta Kaune

Pokyčiai svarbioje Kauno atkarpoje: vairuotojai priversti kelti avarines situacijas?

Nuo balandžio 29 d. aklinai uždaryta dar viena svarbi Kauno atkarpa – tarp Vakarinio aplinkkelio ir 9-ojo Forto gatvės. Pirmadienį naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytoja pranešė, kad ryte vairuotojai sutriko nusukę į Mosėdžio gatvę ir ten išvydę ženklą „įvažiuoti draudžiama“. Pasak kaunietės, vairuotojai buvo priversti sukelti avarines situacijas norėdami apsisukti.

„Gal galite pasidomėti apie Mosėdžio gatvės eismą? Atvyksti 9-ojo Forto gatve, prie sankryžos su Mosėdžio gatve ženklas. Pasukus į kairę ir privažiavus Linkuvos dvaro tiltą „plyta“.

Tai kaip gali sudėti ženklus ir neinformuoti vairuotojų apie tai. Tuomet visi Šilainiai apsisukinėja ant tilto. Atvirkščiai sudėliotos „plytos“ nei nurodyta prieš tai buvo“, – rašė „Kas vyksta Kaune“ skaitytoja.

Skaitytojos nuotr. / „Kas vyksta Kaune“ koliažas

Moteris teigia, kad pastatyti kelio ženklai sudėti tik pirmadienio rytą ir yra klaidingi, todėl vairuotojai buvo priversti apsisukti prieš pat tiltą.

„Gaila, kad kelininkai pirmadienio rytą deda ženklus ir tai kurie yra klaidingi… Nukreipia sukti į Mosėdžio gatvę, o kad ten „plyta“ ir nėra jokios info prieš tai, privertė daug vairuotojų sukelti avarines situacijas ir apsisukinėti prieš tiltą“, – pasakojo kaunietė.

Kaip jau skelbėme praėjusią savaitę, Šilainiuose dėl rekonstrukcijos apribojus eismą Vijūkų gatvės ruože tarp Vakarinio aplinkkelio ir 9-ojo Forto g., nuo šiandien (balandžio 29 d.) čia eismas užveriamas aklinai. Gegužės 6 d. veiksmas prasidės ir greta prekybos centro „Depo“ – ruošiamasi uždaryti B. Brazdžionio g. atkarpą nuo Mosėdžio iki Tyrlaukio g. Darbai truks bent du mėnesius.

„B. Brazdžionio gatvės rekonstrukcija suplanuota trimis etapais. Tam, kad darbai neužsitęstų kelerius metus, rangovai pasiūlė kai kurias atkarpas uždaryti aklinai ir viską sutvarkyti vienu kartu iki rudens. Nuo pirmadienio visiškai uždaroma atkarpa tarp Vakarinio aplinkkelio ir 9-ojo Forto gatvės, o po dviejų savaičių – dalis B. Brazdžionio gatvės.

Suprantame, kad vairuotojai susidurs su dideliais nepatogumais. Tačiau viskas daroma dėl didesnio pačių gyventojų komforto ateityje. Vasara, sumažėjus transporto srautams, yra pats tinkamiausias laikas tokios apimties darbams“, – sako Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Eismo schema / KMS nuotr.

Kaip skelbė Kauno miesto savivaldybė pranešime žiniasklaidai, Vijūkų g. atkarpa tarp Vakarinio aplinkkelio ir 9-ojo Forto g. pradėta tvarkyti balandžio 17 d. Iki šiol čia eismas vyko tik viena kryptimi.

Jei viskas klostysis pagal planą, pasak Kauno savivaldybės, aklinai uždarytoje arterijoje darbai truks iki liepos 12 d.

B. Brazdžionio g. rekonstrukcija, nuo Mosėdžio iki Tyrlaukio g., prasidės gegužės 6 d. ir tęsis iki liepos pabaigos.

Paskutinį etapą, kuriame kelininkai tvarkys ruožą tarp Tyrlaukio g. ir Vakarinio aplinkkelio, planuojama įgyvendinti kiek mažiau nei per du mėnesius – nuo liepos 8 d. iki rudens.

Vykdant pirmų dviejų etapų rekonstrukciją, vairuotojai raginami rinktis apylankas Mosėdžio, 9-ojo Forto gatvėmis ir Vakariniu aplinkkeliu. Apylankomis suplanuoti ir 57 bei 64 autobuso maršrutai. Daugiau informacijos: stops.lt/kaunas.

Po rekonstrukcijos B. Brazdžionio g. turės atnaujintus požeminius tinklus. Kelininkai taip pat pasirūpins nauja asfalto danga, įrengs šaligatvį, naują apšvietimą.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA