A. Gudžius įvykdė olimpinį normatyvą ir iškovojo antrąją vietą, o M. Alekna Vengrijoje liko ketvirtas | Kas vyksta Kaune

Lrytas.lt 2023/07/18 21:17
Andrius Gudžius / LTOK, A. Pliadžio nuotr.

Andrius Gudžius suspindo Vengrijoje vykusiame „World Athletics“ turo „auksinės“ kategorijos varžybose. A. Gudžius įvykdė olimpinį normatyvą ir iškovojo antrąją vietą. Mykolas Alekna šiame turnyre liko ketvirtas.

A. Gudžius geriausiu antruoju mėginimu įvykdė olimpinį normatyvą (67,20 m – red.), kai diską nusviedė net 67,66 metro.

Be to, tai yra geriausias lietuvio sezono rezultatas, tad visus sirgalius šis A. Gudžiaus pasirodymas prieš pasaulio lengvosios atletikos varžybas Vengrijoje nuteikia itin optimistiškai.

Likusiais bandymais A. Gudžiui geresnio rezultato užfiksuoti nepavyko, tačiau 67,66 m numesto disko pakako, kad A. Gudžius iškovotų antrąją vietą.

Pirmąją vietą iškovojo Danielis Stahlis, kuris diską numetė 68,98 metro. Trečias liko slovėnas Kristjanas Čehas. Slovėnijos žvaižgdė geriausiu bandymu diską sviedė 67,60 m.

M. Alekna liko ketvirtas. Jis tiesiai iš U23 čempionato vyko į šias varžybas. Primename, kad M. Alekna U23 Europos čempionate pasiekė olimpinį normatyvą.

Vengrijoje M. Alekna diską numetė 67,21 m.