Kauniečiai siunčia jautrų sveikinimą visiems tėčiams: parodė, kam pritrūksta žodžių – Kas vyksta Kaune

Kauniečiai siunčia jautrų sveikinimą visiems tėčiams: parodė, kam pritrūksta žodžių

Anot šventinio vaizdo klipo autorių, esame įpratę šią dieną švęsti santūriai, tačiau tėvo vaidmuo šeimoje ne ką mažesnis nei motinos. Todėl renginių organizavimo komanda iš Kauno „Harmonija“ kviečia neužmiršti tėčių bei skiria jiems šį laiko tėkmę ir kartų bendrumą įprasminantį Tėvo dienos sveikinimą.

„Pirmasis bato raištelis, atsisėdimas prie dviračio vairo jaučiant mylinčias tėčio rankas ir tvirtus pečius – esu be galo laimingas, kad vis dar juos turiu. Noriu pasveikinti visus Lietuvos Tėčius ir Senelius šia nuostabia proga ir palinkėti dažniau jiems dėkoti bei apkabinti, kol juos dar turime“, – sako „Harmonijos“ vadovas Gytis Murauskas.

Muzikiniu sveikinimu „Ačiū, kad esi“ „Harmonija“ pasidalijo savo „Facebook“ puslapyje, kur pridėjo norintys ne tik išreikšti padėką už meilę ir rūpestį, bet ir parodyti tai, kam dažnai pritrūksta paprasčiausių žodžių.

Su šiuo projektu „Harmonija“ skelbia savo veiklos pradžią. Jaunatvišku maksimalizmu trykštantys žmonės susibūrė tam, kad savo energiją ir kūrybą atneštų į jūsų šventes ir širdis. Kai kurie prie komandos prisijungę atlikėjai ne kartą džiugino kauniečius originaliais sveikinimais Motinos, Tarptautinės moters dienos ar Sausio 13-osios progomis.

Projekto „Ačiū, kad esi“ scenarijaus autoriai – Judita Tarasevičiūtė, Gabija Gudžiūnaitė ir Dovydas Beržinis. Vaidino Dalius ir Jokūbas Pelekevičiai, Kęstutis Liškauskas, nufilmavo ir sumontavo Almantas Vilbikas. Jono Bakerio dainą „Thank You For Being My Dad“, kurią aranžavo Jurgis Kubilius, atliko Gytis Murauskas, Emilija Mackevičienė, Monika Jatužaitė, Povilas Strikaitis ir Simas Kasparavičius.

Tėvo diena, per kurią švenčiama tėvystė, oficialiai pirmiausiai pradėjo minėti JAV, kur ši šventė yra lygiavertė kompanionė Motinos dienai. Judėjimą tėvams pagerbti 1910 m. sukūrė Sonora Smart Dodd, kurios motina mirė gimdydama šeštą vaiką ir tėvas vienas užaugino visas atžalas.

Lietuvoje tėvo diena švenčiama birželio mėnesio pirmą sekmadienį.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.