Kauniečiai siunčia jautrų sveikinimą visiems tėčiams: parodė, kam pritrūksta žodžių – Kas vyksta Kaune

Kauniečiai siunčia jautrų sveikinimą visiems tėčiams: parodė, kam pritrūksta žodžių

Anot šventinio vaizdo klipo autorių, esame įpratę šią dieną švęsti santūriai, tačiau tėvo vaidmuo šeimoje ne ką mažesnis nei motinos. Todėl renginių organizavimo komanda iš Kauno „Harmonija“ kviečia neužmiršti tėčių bei skiria jiems šį laiko tėkmę ir kartų bendrumą įprasminantį Tėvo dienos sveikinimą.

„Pirmasis bato raištelis, atsisėdimas prie dviračio vairo jaučiant mylinčias tėčio rankas ir tvirtus pečius – esu be galo laimingas, kad vis dar juos turiu. Noriu pasveikinti visus Lietuvos Tėčius ir Senelius šia nuostabia proga ir palinkėti dažniau jiems dėkoti bei apkabinti, kol juos dar turime“, – sako „Harmonijos“ vadovas Gytis Murauskas.

Muzikiniu sveikinimu „Ačiū, kad esi“ „Harmonija“ pasidalijo savo „Facebook“ puslapyje, kur pridėjo norintys ne tik išreikšti padėką už meilę ir rūpestį, bet ir parodyti tai, kam dažnai pritrūksta paprasčiausių žodžių.

Su šiuo projektu „Harmonija“ skelbia savo veiklos pradžią. Jaunatvišku maksimalizmu trykštantys žmonės susibūrė tam, kad savo energiją ir kūrybą atneštų į jūsų šventes ir širdis. Kai kurie prie komandos prisijungę atlikėjai ne kartą džiugino kauniečius originaliais sveikinimais Motinos, Tarptautinės moters dienos ar Sausio 13-osios progomis.

Projekto „Ačiū, kad esi“ scenarijaus autoriai – Judita Tarasevičiūtė, Gabija Gudžiūnaitė ir Dovydas Beržinis. Vaidino Dalius ir Jokūbas Pelekevičiai, Kęstutis Liškauskas, nufilmavo ir sumontavo Almantas Vilbikas. Jono Bakerio dainą „Thank You For Being My Dad“, kurią aranžavo Jurgis Kubilius, atliko Gytis Murauskas, Emilija Mackevičienė, Monika Jatužaitė, Povilas Strikaitis ir Simas Kasparavičius.

Tėvo diena, per kurią švenčiama tėvystė, oficialiai pirmiausiai pradėjo minėti JAV, kur ši šventė yra lygiavertė kompanionė Motinos dienai. Judėjimą tėvams pagerbti 1910 m. sukūrė Sonora Smart Dodd, kurios motina mirė gimdydama šeštą vaiką ir tėvas vienas užaugino visas atžalas.

Lietuvoje tėvo diena švenčiama birželio mėnesio pirmą sekmadienį.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
VERSLAS
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA