Pagrindinės Kauno rajono Kalėdų eglutės įžiebimas (tiesioginės transliacijos vaizdo įrašas)

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Jeigu kalėdiniuose renginiuose įprasta sutikti raudonai apsitaisiusį, barzdotą ir itin dosniai nusiteikusį pilvūzą, Raudondvaryje gruodžio 1 d. jų bus ne vienas, ne 10 ir net ne 20. Šią masinę eglutės įžiebimo asamblėją, artistų ugnies šou ir puikius muzikinius pasirodymus stebėkite gyvai naujienų portale „Kas vyksta Kaune“.

17 val. visi kviečiami į Kauno rajono Kalėdų eglutės įžiebimo šventę Raudondvario dvare, kurią pradės dar niekur Lietuvoje nerodytas „Viduramžių pasiuntinių“ iliuzijų šou. Šventės metu susirinkusiuosius irgi stebins magiškas fakyrų ir artistų ugnies šou, energingi čiuožėjų ant ledo pasirodymai, mažuosius sveikins 25 Kalėdų seneliai.

Pasmaližiauti ir sušilti tradiciškai kvies Kalėdinė dvaro cukrainė, o jaukumo šilumą skleis Kalėdų prakartėlė bei muzikinė Kalėdų pasaka, kurią dovanos trys balti angelai – Kristina Siurbytė, Viktorija Streiča ir Akvilė Garbenčiūtė. Eglutės įžiebimo šventei išskirtinę muziką padovanos Ramūno Difarto ir styginių pasirodymas „Gražiausia Šv. Kalėdų muzika“, o vakaro linksmybes uždarys diskoteka ant ledo.

Šiemet Raudondvario dvare ir vėl šventiškai sužibs šviesų instaliacijos, įvairiausiomis spalvomis nutvieskiančios dvaro teritoriją, veiks Kalėdų miestelis, kuriame bus galima įsigyti ne tik saldžių gardėsių, bet ir rankų darbo gaminių, tiksiančių norintiems artimuosius nustebinti originaliomis kalėdinėmis dovanėlėmis.

19 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Aleksote išbandymas vairuotojams – pro sutrupėjusį asfaltą plūsta vanduo

Kaune paini atimto vaiko istorija – susikibo patėvis ir darželio auklėtojos

Konfliktas centre – gausios pareigūnų pajėgos ieško jaunuolį padūrusių asmenų

Liūdnos žinios stipriųjų gėrimų mėgėjams – teks patuštinti pinigines

Į privačias rankas pereis dvi Kaune veikiančios valstybės įmonės

Parlamentarei D. Šakalienei sulaukus žiaurių grasinimų, kreipiamasi į prokuratūrą

Pravieniškėse - drastiškos priemonės užkietėjusiems kaliniams suvaldyti

Užsibrėžė gaivinti laivybą Nemune: svarsto paleisti naują maršrutą

Įspėja gyventojus: beveik mėnesį įvažiuoti į Lenkiją bus sunkiau

Šiurkščiai įstatymus pažeidę socialdemokratai atsisveikino su puse milijono