Kauno „Žalgiris“ pasiekia antrąją iš eilės pergalę namuose | Kas vyksta Kaune

Kauno „Žalgiris“ pasiekia antrąją iš eilės pergalę namuose

R. Tenio nuotr.

Kevino Pangoso tritaškių salvės ir A. Limos šou užtvirtino kauniečių pergalę prieš Bambergo „Brose“ Eurolygoje rezultatu 86:72. Tai buvo trečioji Š. Jasikevičiaus auklėtinių pergalė, bei antroji iš eilės pasiekta namuose.

1 Kėlinys

Pirmuosius taškus rungtynėse pelno A. Lima, užbaigdamas sėkmingą žaidimą du prieš du ir išprovokuodamas varžovo pražangą. 3:0

Panašu, jog žaidėjams dar prireiks laiko susireguliuoti savo taikiklius – iš po krepšio metimus prameta R. Seibutis bei A. Lima, o svečiai iš Vokietijos taip pat stringa atakuodami. Kėliniui įpusėjus rezultatas 5:6

Į taiklų K. Pangos metimą iš toli svečiai atsako 2 tiksliais tritaškiais, o skirtumo iki minimalaus vėl mažina L. Westermann. Antrojoje kėlinio pusėje abiejų komandų snaiperiai pradėjo pataikyti iš toli 11:12

P. Jankūnas trumpam išveda Kauno ekipą į priekį, tačiau A. Kavaliausko klaidos abiejose aikštės pusėse priverčia prašyti Š. Jasikevičių minutės pertraukėlės 13:16

Minutės pertraukėlė komandos žaidimo nepagerino. Nors P. Jankūnas pelnė 2 taškus su pražanga ir išprovokavo trečiąją asmeninę pražangą P. Heckmann, besitęsiančios klaidos gynyboje leido svečiams iš Vokietijos atitrūkti 4 taškais 18:22.

2 Kėlinys

Gynyboje Kauno „Žalgiris“ ir toliau nepersistengia – varžovai metimus iš žaidimo pataiko stebėtinu tikslumu – daugiau nei 2 trečdaliai šūvių pasiekia tikslą, o „Brose“ dar labiau didina persvarą 22:28

Kauniečiai turi dėl ko džiūgauti – narsiu prasiveržimu taškus iš po krepšio pelno L. Lekavičius, varžovo metimą įžūliai blokuoja B. Motum, tiesa, mačo arbitrai už šį veiksmą skiria pražangą, o galiausiai sirgalius „Žalgirio“ arenoje iš vietų pakelia A. Milaknio tritaškis, kuris priverčia Bambergo miesto ekipos trenerį prašyti minutės pertraukėlės 27:28

Šeimininkams pagaliau pavyksta susikrauti trapią persvarą – po sunkaus metimo iš po krepšio žalgiriečiai priekyje 5 taškų skirtumu 35:30

Likus 2 minutėms iki ketvirčio pabaigos savo antrąjį tritaškį šiose rungtynėse smeigia K. Pangos, o Kauno „Žalgiris“ priekyje 38:34

Kanadietis atakoje nesustabdomas – K. Pangos pataiko dar 2 tritaškius iš eilės, sukeldamas kurtinantį triukšmą „Žalgirio“ arenoje, tačiau svečiams tai rūpi mažiausiai – J. Strelnieks atsako tuo pačiu 44:37

Kauniečius į ilgąją pertrauką dar vienu tritaškiu palydi K. Pangos, o persvara didėja iki 8 taškų 47:39

3 Kėlinys

Žaidimą Kauno „Žalgiris“ tęsia ten, kur ir užbaigė – metimą iš toli pataiko P. Jankūnas, o A. Lima pučia varžovų mestą kamuolį nuo krepšio. 50:39

K. Pangos pataiko šeštąjį savo tritaškį iš eilės, o kauniečiai ir toliau didina pranašumą – 55:39

Trečiajam ketvirčiui įpusėjus aikštės šeimininkai išlaiko dviženklę persvarą 57:45

D. Theis dėjimu iš viršaus priverčia susiimti už galvų „Žalgirio“ sirgalius, tačiau ši emocinė būsena trunka neilgai – 2 taškais atsako B. Motum, baudas meta E. Ulanovas, o į aikštelę sugrįžta solidžią atkarpą kėlinio pradžioje sužaidęs A. Lima. 66:50

Vos sugrįžęs ant parketo brazilas atsidėkoja sirgaliams dar vienų įspūdingu bloku svečiams, o kitoje aikštės pusėje po L. Westermann perdavimo grūda kamuolį iš viršaus. 68:53

Kauno „Žalgirio“ arenoje sirgaliai užkūrė tikrąją pirtį, o užtikrindamas, kad ji neužgestų, L. Westermann įmeta dar vieną tritaškį į ugnį. Kėlinys baigiasi labai teigiamu rezultatu šeimininkams – 71:55

4 kėlinys

Ketvirčio pradžia liūdnoka – 4 baudų metimus pataiko „Brose“ krepšininkai, o galiausiai dar ir tolimu metimu ataką užbaigia D. Miller. 73:63

Praėjus 3 minutėms nuo kėlinio pradžios šeimininkai prisivijo rungtynių tempą – pražangą puolime išprovokuoja L. Westermann, o nesutikusiam su mačo arbitrų sprendimu Bambergo ekipos treneriui skiriama techninė pražanga. 77:63

Įžaidėjas iš Prancūzijos dar vienu tritaškiu mažina vokiečių viltis išlyginti rezultatą. 80:65