Žaliai baltų kovingumas „Pieno žvaigždžių“ komandai šįkart buvo neįveikiamas | Kas vyksta Kaune

Žaliai baltų kovingumas „Pieno žvaigždžių“ komandai šįkart buvo neįveikiamas

Kauno „Žalgiris“ - Pasvalio „Pieno žvaigždės“ / „BC Žalgiris Kaunas“ nuotr.

Kauno „Žalgirio“ (24/4) krepšininkai „Betsafe-LKL“ čempionate pasiekė dar vieną pergalę. Kazio Maksvyčio auklėtiniai Pasvalyje rezultatu 88:61 (24:15, 19:15, 25:17, 20:14) įveikė „Pieno žvaigždes“ (7/21).

Per šešias pirmojo kėlinio minutes taškus „Žalgiriui“ rinko du krepšininkai. Edgaras Ulanovas surinko aštuonis, o Kevarriusas Hayesas pasižymėjo keturiais – 12:3. Tritaškį smeigė Achille Polonara, dar penkis taškus įsirašė komandos kapitonas, Laurynas Birutis įdėjo iš viršaus, o dvitaškį įmetė Ignas Brazdeikis – 24:15.

Keturis taškus įsirašė A. Polonara, dvitaškiu pasižymėjo L. Birutis, o iš toli taikliai metė Arnas Butkevičius – 33:17. Dar keturis taškus pridėjo K. Hayesas, po tašką nuo baudų metimo linijos įsirašė Lukas Lekavičius ir I. Brazdeikis, o L. Birutis kėlinio pabaigoje įmetė du dvitaškius – 43:30.

Kauno „Žalgiris“ – Pasvalio „Pieno žvaigždės“ / „BC Žalgiris Kaunas“ nuotr.

Du taškus pelnė I. Brazdeikis, penkiais pasižymėjo A. Polonara, o E. Ulanovas vėl suvertė septynis – 57:34. Dvitaškius realizavo L. Lekavičius ir I. Brazdeikis, Rolandas Šmitas smeigė tritaškį, o L. Birutis pridėjo dar keturis taškus – 68:47.

Reidą į baudos aikštelę surengė L. Lekavičius, du metimus pataikė I. Brazdeikis, o dvitaškį ir tašką nuo baudų metimo linijos pridėjo L. Birutis – 77:56. R. Šmitas ir I. Brazdeikis neklydo prie baudų metimo linijos, keturis taškus surinko K. Hayesas, o A. Polonara dar kartą taikliai metė iš toli – 88:61.

„Žalgiris“: E. Ulanovas 20 (5 atk. kam.), A. Polonara 15 (5 atk. kam.), L. Birutis 15 (7 atk. kam., 2 blk.), K. Hayesas 12 (8 atk. kam., 2 per. kam.)), I. Brazdeikis 11 (8 atk. kam.), R. Šmitas 5 (7 atk. kam.), A. Butkevičius 5, L. Lekavičius 5, K. Lukošiūnas 0 (2 per. kam.), T. Dimša 0, D. Giedraitis 0 (4 rez. perd.).

„Pieno žvaigždės“: E. Šaulys 16, A. Kovalovas 13.