Kauno „Žalgiris“ be gailesčio paskandino svečius iš Kėdainių – Kas vyksta Kaune

Kauno „Žalgiris“ be gailesčio paskandino svečius iš Kėdainių

Kauno „Žalgirio“ (25-3) komanda iškovojo dar vieną užtikrintą pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate. Andrea Trinchieri auklėtiniai „Žalgirio“ arenoje sutriuškino Kėdainių „Nevėžio–Optibet“ (8-20) krepšininkus 102:78 (32:15, 29:21, 23:21, 18:21).

Per pirmąsias 6 žaidimo minutes „Žalgiriui“ taškus rinko tik Laurynas Birutis (7 taškai) ir du tritaškius pataikęs Keenanas Evansas (8 taškai), o kauniečiai iškart atsiplėšė 15:6. Kevarriusas Hayesas dėjimu drebino krepšį, po 5 taškus pelnė Edmondas Sumneris ir Brady Manekas – 27:13. Pirmąjį kėlinį užbaigė Luko Lekavičiaus tritaškis ir E. Sumnerio prasiveržimas – 32:15.

B. Manekas pasižymėjo tritaškiu, L. Birutis pelnė dar 4 taškus, o tada tikrą šou surengė Demetre Riversas, kuris pelnė 12 taškų, ir „Žalgirio“ persvara augo iki 52:27. Trečiąjį savo tritaškį smeigė B. Manekas, prieš didžiąją pertrauką nuo baudų metimo linijos neklydo L. Lekavičius, Edgaras Ulanovas ir Danielius Lavrinovičius – 61:36.

Vos per 2 trečiojo kėlinio minutes žalgiriečiai rinko 10 taškų, kai D. Riversas pataikė iš toli, 5 taškus pelnė Dovydas Giedraitis, įdėjo Rolandas Šmitas – 71:39. Vėliau K. Hayesas įmetė iš vidutinio nuotolio, D. Riversas krovė kamuolį iš viršaus, tritaškį pataikė K. Evansas, E. Sumneris rinko 4 taškus, iš po krepšio įmetė L. Birutis – 84:57.

Ketvirtąjį kėlinį atidarė B. Maneko dvitaškis ir R. Šmito perdavimas K. Hayeso dėjimui – 88:63. L. Lekavičius įmetė dvitaškį, D. Riversas pataikė dar du tritaškius, K. Hayesas sumetė baudas, o Tomas Dimša tolimu metimu pelnė komandos 100-ąjį tašką (101:72). Galutinis rungtynių rezultatas – 102:78.

„Žalgiris“: D. Riversas 23 (6/10 trit., 2 per. kam.), L. Birutis 13 (8 atk. kam.), B. Manekas 13 (4 rez. perd.), E. Sumneris 11 (4 rez. perd.), K. Evansas 11, K. Hayesas 9 (2 per. kam.), L. Lekavičius 7, D. Giedraitis 5, T. Dimša 3, D. Lavrinovičius 3, E. Ulanovas 2 (4 rez. perd.), R. Šmitas 2 (6 rez. perd., 3 blk.).

„Nevėžis–Optibet“: S. McNeilas 21, A. Ebo 20 (10 atk. kam., 11 rez. perd., 2 per. kam.), Z. Watermanas 19 (2 per. kam.).