G. Alijeva atsakė į gandus dėl jos vairuojamo „BMW X6“ – Kas vyksta Kaune

G. Alijeva atsakė į gandus dėl jos vairuojamo „BMW X6“

delfi.lt 2021/09/21 19:40
DELFI nuotr.

Antradienį žiniasklaidai buvo išplatintas pranešimas spaudai, kuriame pasakojame apie nuo buvusio atlikėjos Mios Pilibaitytės sutuoktinio Nerijaus Antanavičiaus esą nukentėjusią moterį. Klaipėdietė kaltino jį už dvigubą žaidimą – tuo pat metu vyras romantiškus santykius esą puoselėjo ir su ja, ir su žinoma atlikėja. Kaip galima suprasti, kalbama apie grupės „69 danguje“ narę Godą Alijevą. Pajūrio gyventoja teigė, kad vyriškis žinomai atlikėjai padovanojo jai priklausantį automobilį „BMW X6“.

„Delfi“ atsako kreipėsi į G. Alijevą, kuri į kalbas leidosi nenoriai. „Nenoriu net nieko komentuoti, kadangi esu visiškai ne prie ko. Pasakysiu tik viena – kaip važinėjau su savo „BMW X6“, tai ir važinėju. Turiu savo mašiną ir su ja važinėju, viskas yra gerai“, – naujienų portalui trumpai komentavo G. Alijeva.

Dar kartą pasiteiravus, ar Nerijus Antanavičius jai nedovanojo automobilio, moteris patikino: „Nedovanojo. Tikrai ne“.

„Tai yra absurdiška informacija. Jeigu dar tų klausimų kažkokių neišsisprendžia, tai yra jų asmeninės problemos. Na, o jeigu kažkas dar bando tuo pasinaudoti, tai yra dar labiau apgailėtina negu yra“, – paklausta, ar šis klaipėdietės Gretos pasisakymas jai jau buvo girdėtas, kalbėjo Goda.

Pasiteiravus, ar jiedu su vis į skandalus dėl santykių su moterimis įsiveliančiu Nerijumi vis dar yra kartu, žinoma moteris tokią informaciją atskleisti atsisakė.

„Nei aš viešinau savo asmeninių dalykų, nei aš noriu juos viešinti dabar. Šitoje vietoje aš esu ne prie ko. Kaip gyvenau laimingą ir ramų gyvenimą, taip ir gyvenu. Gal jau gana mano vardu darytis reklamą? Moteris, kuri yra ne kartą pagauta už vairo girta ir neblaivi apskritai visame kame gyvenime, ko iš jos galima tikėtis“, – rėžė Goda.

Tuo tarpu spaudai antradienį išplatintame pranešime, kurį galite perskaityti čia, rašyta, kad pasiturinti klaipėdietė nuolat duodavo vyrui pinigų, kuriuos Nerijus galimai išleisdavo su nauja mylimąja.

„Nerijus man prisiekinėjo, kad su ta moterimi neturi nieko bendro“, – pasakojo Greta. Tuo metu Miai ir vėl teko prisiminti, kaip rašoma, pragariškus santykius su buvusiu vyru, skandalingai pagarsėjusiu Nerijumi.

„Antro tokio žmogaus nėra arba bent jau aš tokių nesutikau, ir, tikiuosi, nebesutiksiu“, – šitaip apie buvusį sutuoktinį laidoje atsiliepė M. Pilibaitytė.

Nors Mios skyrybų istorija ir nuaidėjo viešai, ja patikėjo ne visos. Esą į Nerijaus pinkles pateko ir pajūrio gyventoja Greta – susidraugavęs, vyras neva susidomėjo jos verslu, netoli jūros statomais namais.

„Jis prisiekinėjo, kad tikrai nėra alfonsas, bet tai – schema, kaip suvilioti turtingas jaunas moteris!“ – sakė medikė, kuri Miai atskleidė, kad neseniai sužinojo ir apie kitas pasiturinčias, į tokią gudrią Nerijaus schemą patekusias moteris.

Istorija kitu kampu pasisuko tada, kai savo verslą turinti Greta sužinojo – tuo pat metu Nerijus dažnai pastebimas kitos, pramogų pasaulyje puikiai žinomos moters draugijoje.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA