Buvęs Mios vyras – skandalų sūkuryje: žinomai atlikėjai iš Kauno padovanojo svetimą „BMW“? – Kas vyksta Kaune

Buvęs Mios vyras – skandalų sūkuryje: žinomai atlikėjai iš Kauno padovanojo svetimą „BMW“?

TV3.lt 2021/09/21 15:50
Mia Pilibaitytė ir Greta / DELFI nuotr.

Kai kurie galvoja, kad tą patį vyrą pamilusios moterys niekuomet nebus draugėmis. Taip galvojo ir žinoma dainininkė Mia Pilibaitytė, kai sulaukė žavios klaipėdietės Gretos skambučio.

Tačiau iš tiesų niekas taip nesujungia, kaip nelaiminga meilė ar išnarpliota apgavystė… Būtent į tai Mia pasiners jau šio antradienio vakarą TV3 laidoje „Prieš srovę“ , rašoma pranešime spaudai.

Moteriai ir vėl teks prisiminti santykius su buvusiu vyru, skandalingai pagarsėjusiu Nerijumi. Tiesa, šįkart auka istorijoje bus jau ne Mia. Jai per buvusį vyrą teko pereiti tikrą pragarą, tad Mia ne iš karto patikėjo, kad jos pačios taip skaudžiai, su milžiniškais finansiniais nuostoliais išgyventa istorija, kartojasi jau kitos moters gyvenime.

„Antro tokio žmogaus nėra arba bent jau aš tokių nesutikau, ir, tikiuosi, nebesutiksiu“, – šitaip apie buvusį sutuoktinį laidoje atsilieps Mia. Tačiau nors Mios skyrybų istorija ir nuaidėjo viešai, ja patikėjo ne visos.

Šįkart į Nerijaus pinkles sako patekusi žavi pajūrio gyventoja Greta. Ji – pasiturinti, jauna moteris, kuri, atrodytų, turi viską. Jos butas primena pilį, o netoli jūros ji dabar statosi namą. Ir nors būtų galima pagalvoti, kad Gretai nieko netrūko, jos kelyje netikėtai pasimaišė Mios buvęs vyras. Ar ji pasidavė pasakai apie tą vienintelį princą ir laimingą pabaigą?

Greta / Stop kadro nuotr.

„Leisk, atspėsiu. Iš pradžių Nerijus tau dovanojo milžiniškas, į glėbį netelpančias rožių puokštes?“, – puikiai žinodama savo buvusį vyrą laidoje Gretos klaus Mia.

Greta netrukus pripažins, kad tai, ką sako Mia, yra tiesa. O po to, kaip dabar laiką atgal atsukusi svarsto simpatiška moteris, Nerijus susidomėjo jos verslu, jos netoli jūros statomais namais.

„Jis prisiekinėjo, kad tikrai nėra alfonsas, bet tai – schema, kaip suvilioti turtingas jaunas moteris!“ – sakys simpatiška medikė, kuri Miai atskleis, kad neseniai sužinojo ir apie kitas pasiturinčias, į tokią gudrią Nerijaus schemą patekusias moteris.

Tačiau kaip iš pasakos svaigi istorija visai kitu kampu pasisuko tada, kai savo verslą turinti Greta sužinojo – tuo pat metu Nerijus vis dažniau pastebimas kitos, kaunietės ir pramogų pasaulyje puikiai žinomos moters draugijoje.

Ir nors tuo patikėti buvo sunku, Greta netrukus suprato – jiedu iš tiesų pora, o minėta garsi kaunietė apie mylimąjį Nerijų kalba įvairiuose interviu, dėkoja savo socialiniuose tinkluose už įspūdingą gimtadienio šventę ištaigingame dvare bei rodo nuotraukas, kuriose – akimirkos, kai į šventę buvo atskraidinta sraigtasparniu.

„Nerijus man prisiekinėjo, kad su ta moterimi neturi nieko bendro“, – pasakos laidoje Greta bei pridės, kad tuo metu nuolat duodavo jam pinigų, kuriuos Nerijus galimai išleisdavo su nauja mylimąja. Tačiau ir taip karšta situacija kulminaciją pasiekė tada, kai Nerijus žinomai pramogų pasaulio atstovei padovanojo…. Gretos BMW x6?!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA