Mirė aktorius, skaitovas R. Lukšas

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienį eidamas 57-uosius metus mirė aktorius Raimundas Lukšas. Apie tai socialiniame tinkle Audrius Bačiulis.

„Visiems, kas pažinojo Raimundą Lukšą. Amžiną jam atilsį. Mirė vakar, atrodo, infarktas. Daugiau nieko nežinoma“, – „Facebook“ pranešė A. Bačiulis.

Jis rašė, kad vyras skausmingai išgyveno karantiną.

„Raimis mirė nuo streso, sukelto suvokimo, kad dėl karantino visi jo darbai prarasti labai ilgam, gal net suvisam. Jis buvo aktorius, skaitovas, turėjo renginius mokyklose per visą Lietuvą ir ekskursijų vadovas po Vilnių, Lenkiją ir Baltarusiją. Tokiuose darbuose labai svarbus nuolat palaikomas įdirbis ir ryšiai, kurie savaime pradeda trūkinėti, vos tik atsiranda ilgesnė pauzė.

O karantinas nupjovė viską – mokyklos uždarytos, kelionės nutrauktos, žmonės be pinigų ir net kai viskas vieną dieną atsikurs, klasikinė literatūra ir kelionės po LDK šlovės vietas nebus jų prioritetų sąraše. Raimis tai labai skausmingai išgyveno, skambino, klausė, kiek viskas gali tęstis, koks gali būti žmonių elgesys gyvenimui grįžus į normalias vėžes. Tarėsi, kaip užkurti Patreoną nuotoliniam darbui su moksleiviais“, – rašė A. Bačiulis.

Vėliau ši žinia buvo patvirtina ir paties R. Lukšos socialinio tinklo profilyje.

„Netekome Raimundo. Vyras pačiame jėgų stiprume! Taip pasakytų tėčio mylimas personažas Karlsonas. Labai gražią balandžio 9 dienos popietę, po ramios dienos ir pasivaikščiojimo po pavasarišką mišką prie namų, pavargo mylimo vyro ir tėčio širdelė. Maloniai prašome visų, pažinojusių Raimundą, skirti akimirką ir prisiminti, o pagal galimybę ir pasidalinti (jam tikrai labai patiktų) gražiu momentu, kuriame figūruoja mūsų: Aktorius, gidas, neįtikėtinas istorijos ir literatūros mylėtojas. Mylimas vyras ir tėtis. Ir tiesiog žmogus su didele širdimi“, – rašė artimieji.

22 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Policijos pareigūnai visoje šalyje pagerbs žuvusį kolegą

Sveiko berniuko susilaukę kauniečiai netrukus ėmė nerimauti: kraujo tyrimai atskleidė itin retą ligą

Absurdiškiausia pervaža Kaune: traukinį čia jau seniai kas bematęs

M. K. Čiurlionio muziejus kviečia apsilankyti nemokamai

Pataria advokatė: kaip elgtis, jei mokykloje susižalojo jūsų vaikas

Kauno rajone rastas apiręs žmogaus kūnas

Vienybės aikštėje stipraus vėjo neatlaikė kaštonas

Šalyje nustatyti 5 nauji susirgimai koronavirusu

Varpo gatvę sekmadienio rytą sudrebino sprogimas

Valstybė už 17 mln. eurų mokys dirbtinį intelektą lietuvių kalbos