Klampiose rungtynėse Kauno „Žalgiris“ nusileido „Monaco“ | Kas vyksta Kaune

Klampiose rungtynėse Kauno „Žalgiris“ nusileido „Monaco“

„BC Žalgiris Kaunas“ nuotr.

Kauno „Žalgirio“ (14-19) krepšininkai patyrė pralaimėjimą Eurolygos išvykos rungtynėse. Andrea Trinchieri auklėtiniai išvykoje rezultatu 66:69 (11:20, 18:19, 12:15, 22:18) nusileido „AS Monaco“ (22-11) ekipai.

Keturis pirmuosius komandos taškus pelnė Dovydas Giedraitis, bet komandos puolimas strigo beveik aštuonias minutes, o atsilikimas jau buvo dviženklis – 4:15. Baudų metimus realizavo Edgaras Ulanovas, penkis taškus surinko Brady Manekas – 11:20.

Baudų metimus sumetė Lukas Lekavičius, dėjimu pasižymėjo Edmondas Sumneris, o Keenanas Evansas taikliai metė iš toli ir surengė reidą po krepšiu – 20:27. Tritaškį iš kampo pataikė vėliau traumą patyręs Arnas Butkevičius, du vidutinio nuotolio metimus pataikė D. Giedraitis, o K. Evansas įmetė iš po krepšio – 29:39.

Po pertraukos du baudų metimus įmetė K. Evansas, keturis taškus iš eilės surinko Kevarriusas Hayesas, o dvitaškiu pasižymėjo E. Sumneris – 37:43. Per likusias penkias kėlinio minutes penkis taškus dar pridėjo E. Ulanovas, o ataką metimu iš po krepšio užbaigė Rolandas Šmitas – 44:51.

Lemiamo ketvirčio pradžioje kauniečiai pralaimėjo atkarpą 0:8 ir skirtumas dar labiau augo – 44:49. K.Hayesas pasižymėjo dviem baudų metimais, B. Manekas ir K. Evansas smeigė po tritaškį, o K. Hayesas įmetė dvitaškį su varžovo pražanga – 55:62. Dar kartą iš toli pataikė B. Manekas, K. Hayesas įdėjo iš viršaus, vidutinio nuotolio metimu ir taikliais baudų metimais dar pasižymėjo K. Evansas, B. Manekas įmetė baudos metimą, tačiau pergalei to nepakako – 66:69.

„Žalgiris“: K. Evansas 17 (5 rez. perd.), B. Manekas 12 (7 atk. kam.), K. Hayesas 11 (7 atk. kam., 2 per. kam.), D. Giedraitis 8, E. Ulanovas 7 (8 atk. kam.), E. Sumneris 4 (5 rez. perd.), A. Butkevičius 3, R. Šmitas 2, L. Lekavičius 2, L. Birutis 0, D. Lavrinovičius 0, T. Dimša 0.

„AS Monaco“: M. Jamesas 18, D. Motiejūnas 14, J. Blossomgame’as 11.