Kaunietis: nesu burbeklis, bet situacija darosi beviltiška – Kas vyksta Kaune
KAUNO KALĖDŲ RADIJAS:

Kaunietis: nesu burbeklis, bet situacija darosi beviltiška

Skaitytojo nuotr.

„Kas vyksta Kaune“ redakciją savaitės pabaigoje pasiekė netoli Kauno klinikų gyvenančio skaitytojo pagalbos šauksmas. Anot vyro, ligoninės darbuotojai Algirdo gatvę užstato kone aklinai, nors čia galioja zona, kurioje palikti automobilius draudžiama. Gyventojai kreipėsi į institucijas, tačiau pokyčių nematyt.

„Algirdo gatvės gyventojų vardu prašome jūsų pagalbos. Problema ta, kad nepaisant ženklo „Zona stovėti draudžiama“ kiekvieną dieną gatvės atkarpa nuo Archyvo gatvės sankryžos iki akligatvio pabaigos užstatoma automobiliais“, – situaciją nusakė skaitytojas.

Anot jo, gatvę automobilių stovėjimo aikštele darbo dienomis daugiausia paverčia klinikų darbuotojai. Gyventojai esą ne kartą kreipėsi į policiją, viešosios tvarkos tarnybą, bet niekas nesikeičia.

Kaunietis teigia, kad automobiliais užstatoma visa gatvė, pravažiuoti specialiosioms tarnyboms misija sudėtinga. Redakciją pasiekusiose nuotraukose matyti, kad ženklo nepaisoma visiškai – transporto priemonės sustatytos net keliomis eilėmis.

„Patikėkite, į jus kreipiuosi iš nevilties. Nesu tas burbeklis, ir taip dėl pandemijos geranoriškai žiūrėjom į tuos pažeidimus. Bet kiek galima tuo naudotis?“ – piktinosi vyras.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad balandžio viduryje Kauno klinikų teritorijoje atidaryta daugiaaukštė 300 vietų automobilių stovėjimo aikštelė. Tiesa, ji skirta ligoninės pacientams ir lankytojams.

Kauno klinikų vadovas prof. Renaldas Jurkevičius tuomet pripažino, kad su parkavimo problema susiduria ir gydymo įstaigos darbuotojai, kurių yra daugiau nei 7 tūkst. Praėjusiais metais Kauno klinikose įrengtos dvi darbuotojams skirtos automobilių parkavimo aikštelės, kuriose yra 205 vietos, o vasarą turėjo pradėti veikti dar viena 154 vietų aikštelė.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA