Kauno migracijos skyrius keliasi į naujas patalpas: klientai laikinai bus neaptarnaujami – Kas vyksta Kaune

Kauno migracijos skyrius keliasi į naujas patalpas: klientai laikinai bus neaptarnaujami

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Migracijos departamentas informuoja, kad Kauno skyrius keliamas į naujas patalpas ir nuo š. m. vasario 26 d. popietės klientų lauks A. Juozapavičiaus pr. 57. Naujos patalpos įrengiamos atsižvelgiant į klientų ir darbuotojų poreikius bei lūkesčius, siekiant palankesnių sąlygų lankytojams, geresnės klientų aptarnavimo kokybės.

Naujasis Kauno skyrius svečius pasitiks šviesiomis ir erdviomis klientų aptarnavimo salėmis, patogiu įvažiavimu, pritaikytu neįgaliesiems lankytojams. Siekiant spartesnio klientų aptarnavimo, naujose patalpose įrengta daugiau priėmimo langelių, įdiegta moderni eilių valdymo sistema, asmens biometrinių duomenų registravimo įranga, informaciniai ekranai.

Kol vyksta naujų patalpų įrengimo darbai, klientai bus aptarnaujami įprastose Kauno skyriaus vietose: Lietuvos Respublikos piliečiai asmens dokumentų išdavimo ir keitimo klausimais – Islandijos pl. 209, užsieniečiai – Chemijos g. 4B. Klientai, iki š. m. vasario 24 d. prašymus pakeisti ar išduoti asmens dokumentus pateikę šiose aptarnavimo vietose, pagamintus dokumentus atsiims jau naujose patalpose adresu Juozapavičiaus g. 57, Kaunas.

Migracijos departamentas atkreipia dėmesį, kad vasario 25-ąją dėl biometrinių duomenų surinkimo įrenginių ir kitos techninės įrangos diegimo darbų klientai Kauno skyriuje nebus aptarnaujami, ir atsiprašo už laikinus nepatogumus, informuoja LR vidaus reikalų ministerija.

Migracijos departamentas primena, kad, atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijas suvaldyti koronaviruso infekcijos plitimą, asmenys laikinai aptarnaujami tik pagal išankstinę registraciją. Registracija vykdoma interneto puslapyje.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA