LSMU Kauno ligoninėje stabdoma dalis planinių paslaugų – Kas vyksta Kaune

LSMU Kauno ligoninėje stabdoma dalis planinių paslaugų

Asociatyvi / DELFI / D. Pipo nuotr.

Daugėjant koronavirusų užsikrėtusių pacientų, kuriems reikalinga medikų pagalba, LSMU Kauno ligoninė penktadienį pranešė didinanti COVID-19 pacientams skirtų lovų skaičių ir stabdanti kai kurių paslaugų teikimą.

„LSMU Kauno ligoninės Infekcinių ligų skyriuje jau turime 120 pacientų. Daugiau galimybių plėstis penkių aukštų korpuse neturime galimybių, o personalas ten sunkiai pluša devynis mėnesius“, – „Facebook“ paskyroje pranešė ligoninės atstovai.

„LSMU ligoninės Kauno klinikų regiono valdymo grupės sprendimu, COVID-19 pacientams skirtų lovų skaičių iki 160 turėjome padidinti lapkričio 9 d. Tačiau matydami COVID-19 pacientų gausėjimą patys ankstiname šią datą ir laikinai stabdome stacionarių terapinių paslaugų teikimą Josvainių g. 2 padalinyje. Jame COVID-19 pacientams numatėme 30 lovų“, – praneša ligoninė.

Sunkiausiems COVID-19 ligoniams, kaip pranešama, bus paskiriamas visas Intensyvios terapijos ir reanimacijos skyrius Josvainių g. 2. su 16 lovų.

„Josvainių g. 2 toliau teikiame ambulatorines paslaugas Konsultacinėje bei Odos ir venerinių ligų poliklinikose. Priimame gimdyves Akušerijos ginekologijos skyriuje, kuris įsikūręs atskirame korpuse. Skyriuje sustabdytos tik planinės ginekologinės operacijos – jos atliekamos P. Mažylio gimdymo namuose ir Krikščioniškuosiuose gimdymo namuose“, – rašoma pranešime.

Ligoninė taip pat praneša apie pokyčius kituose Josvainių g. skyriuose – neurologijos skyriuje veikia izoliacinės palatos karščiuojantiems ligoniams, kurie laukia COVID-19 testų rezultatų. Josvainių g. 2 padalinyje laikinai neveiks Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius.

Urologijos ir Chirurgijos skyriuose numatyta chirurginė medicinos pagalba tik COVID-19 ligoniams. Josvainių g. 2 Priėmimo ir skubios pagalbos skyriuje priimami COVID-19 ligoniai, Baltijos g. 120 – pacientai, kuriems yra stiprus įtariamas dėl COVID-19 (karščiuojantys ir turinčių respiracinių simptomų).

Toliau teikiamos planinės ir skubios medicinos paslaugos LSMU Kauno ligoninės padaliniuose Laisvės al. 17, Hipodromo g. 13. bei kituose padaliniuose.

Akušerijos ir ginekologijos padaliniuose – Krikščioniškuosiuose gimdymo namuose, P.Mažylio gimdymo namuose, Akušerijos ginekologijos skyriuje Josvainių g. 2 su gimdyve leidžiama pasilikti lydinčiam asmeniui. Ir gimdyvė, ir lydintis asmuo testuojami dėl COVID-19, jei jiems nėra atliktas ne senesnis nei 72 val. testas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA