Kaune į konfliktą patekęs pavežėjas nusvilo ir Vilniuje: žada skųsti policiją – Kas vyksta Kaune

Kaune į konfliktą patekęs pavežėjas nusvilo ir Vilniuje: žada skųsti policiją

Skaitytojo nuotr.

Praėjusį savaitgalį Kauno Rotušės aikštėje į konfliktą įsivėlęs pavežėjas šįkart nusvilo Vilniuje. Į sostinę padirbėti atvykęs kaunietis sulaukė kiaušinių ir miltų atakos, o bandymai prisišaukti policiją buvo nesėkmingi.

Į nemalonią situaciją Vilniuje patekęs Kauno pavežėjas Artūras Grižas nufilmuota vaizdo medžiaga pasidalino savo „Youtube“ kanale, o socialiniame tinkle „Facebook“ pateikė visą pasakojimą.

„Atvažiavau ramiai dušmanauti į Vilnių iš Kauno, nušovė policija, 40-50 kilų greitį viršijau Savanorių prospekte. Pasirašiau protokolą, čia viskas gerai, – pasakojimą „Facebook’e“ pradėjo kaunietis. – Tačiau manęs Vilniuje laukė ir tykojo neaiškus veikėjas Edvinas, po protokolo pradėjau važiuoti – jis mane pradėjo sekti“.

Pasak kauniečio Artūro, jam sustojus Geležinio vilko gatvėje, neaiškus persekiotojas taip pat įsitaisė netoliese. Artūrui iškvietus policiją, per 20 minučių pareigūnai nepasirodė, o persekiotojas nurūko neaiškia kryptimi.

„Viską pranešiau policijai, norėjau, kad jį sustabdytų ir duotų man ramiai dirbti. Dar sykį susisiekus su policija, patarė atvykti į Vilniaus komisariatą T. Ševčenkos g. 25“, – istoriją tęsė Artūras.

Kaunietis teigė, kad atvykus prie komisariato, automobilių stovėjimo aikštelėje sutiko savo persekiotoją, kuris, pasak Artūro, jo tykojo.

Artūras ėmėsi veiksmų ir automobiliu užblokavo išvažiavimą savo persekiotojui bei iškvietė policiją.

Belaukiant policijos ekipažo, supykęs persekiotojas paleido automobilio garsinį signalą, o vėliau ir kiaušinių ataką. „Jis paleido kiaušinius, miltus į trasą ant mano mergaitės „Audi A4“ ir nurūko bordiūrais iš aikštelės“, – rašė A. Grižas.

Kaunietis teigė, kad jam nuėjus į policijos komisariatą parašyti pareiškimo, jį persekiojęs asmuo nuleido visas Artūro „Audi“ padangas.

„Myliu Lietuvos policiją, bet kas šią naktį buvo, tai ne darbas, o išsityčiojimas iš manęs. Bus pareiškimas ant Vilniaus policijos darbo metodikos“, – žadėjo kaunietis, pridurdamas, kad patyrė 150 eur. nuostolį.

Laisvai samdomu pavežėju dirbantis Artūras prieš dvi dienas Kaune susikivirčijo su kitos įmonės taksistu, kuris konflikto metu kaunietį Artūrą apspjovė.

Konfliktą Kaune nufilmavęs Artūras vaizdo medžiaga taip pat pasidalino savo „Youtube“ kanale.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.