Kandidatas į prezidentus G. Nausėda (tiesioginė portalo „Kas vyksta Kaune“ transliacija)

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kviečiame portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojus stebėti tiesioginę transliaciją portale „Kas vyksta Kaune“, kurios metu kandidatui į Lietuvos Respublikos prezidentus Gitanui Nausėdai bus užduoti ir atsakyti kauniečiams rūpimi klausimai.

Transliacijos metu, nuo 16:30 val, kauniečiai ekonomistą G. Nausėdą galės pažinti iš arčiau. Primename, kad kandidatui į LR prezidento postą bus galima užduoti klausimus ir tiesiogiai. Tad įsitraukti į vyksiančią diskusiją galės kiekvienas norintis.

2018 metų rudenį paskelbęs apie kandidatūrą į šalies vadovo vietą, I-ajame rinkimų ture G. Nausėda tapo vienu iš lyderių, surinkusių daugiausiai rinkėjų balsų. Remiantis galutiniais Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenimis, iš viso ekonomistas gavo 31,4 proc. piliečių balsų. Kaune už kandidatą balsavo 32 proc. gyventojų, o Kauno rajone – 33,9 proc.

G. Nausėda aštuoniolika metų SEB banke dirbo vyriausiuoju bankininku. Taip pat 2004-aisiais Valdui Adamkui tapus Lietuvos prezidentu, iki 2009 metų ėjo jo patarėjo ekonominiais klausimais pareigas. Moka anglų, rusų ir vokiečių kalbas.

Kandidatas į šalies prezidentus yra žaidimo šachmatais gerbėjas. Azartiškai įsilieti į šį žaidimą jis gali net kelias valandas. Taip pat G. Nausėdai patinka futbolas ir, žinoma, krepšinis. Šiuose komandiniuose žaidimuose, ekonomistas sako mėgstantis žaisti puolėju.

II-ajame rinkimų į LR prezidentus ture, gegužės 26 d., G. Nausėda susirungs su Ingrida Šimonyte. Portalas „Kas vyksta Kaune“ ateinančią savaitę planuoja surengti tiesioginę transliaciją ir su I.Šimonyte, su kurios rinkimų štabu derinamas translacijos laikas.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Joninių savaitgalis Kaune: degant laužams skambės nemokami koncertai

Kaune prasiautė audra: gatvėse tvinsta šuliniai, plaukia automobiliai (papildyta)

Briuselyje galutinai sutarta dėl grandiozinio strateginės reikšmės projekto

Po žaibo smūgio Šilainiuose užsiliepsnojo gyvenamasis namas (papildyta)

Praneša skaitytojai: Ateities plentą semia (papildyta)

Tėvai lengviau atsikvėpė: V. Bacevičiaus mokyklos byloje nereikės dengti savivaldybės išlaidų

Kaune - galimybė „pasimatuoti“ palaimintojo batus

Kauno rajono gyventojai gyvena kaip akmens amžiuje: nerimauja dėl infekcijų

Slapto tyrimo vaisius: Kaune sulaikyti amfetamino platintojai

Eurostatas: maisto kainos Lietuvoje – vienos mažiausių ES