A. Ivanauskas Fara įveikė netikėtai užklupusią ligą: sulaukė palaikymo iš viso pasaulio

Delfi nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Dainininkas ir „Rondo“ grupės lyderis Aleksandras Ivanauskas-Fara praėjusią savaitę atsidūrė medikų globoje. Garsus vyras susirgo tymais, tačiau šiandien atlikėjas DELFI patvirtino, kad ligą jau įveikė.

„Jaučiuosi puikiai. Aš jau pasveikęs. Ši liga neatsinaujins. Gydytojai sako, kad ja susergama tik vieną kartą gyvenime, ir ji nesikartoja“,– sakė Aleksandras Ivanauskas – Fara.

Garsus vyras tikina, kad gydytojai atliko daugybę tyrimų siekdami įsitikinti, kad nėra jokių tymų komplikacijų.

„Prieš išleisdami iš ligoninės gydytojai man keturis kartus darė kraujo tyrimus. Kiekvieną vidaus organą ištyrė, išnarstė po kauliuką. Jie ištyrė plaučius, kepenis, inkstus, širdį – viskas buvo gerai. Tuomet jie nusprendė mane paleisti ir dabar namuose būnu, dirbu savo darbus taip, kaip dirbau prieš tai. 100 procentų jokių pasekmių nėra“,– pasakojo atlikėjas.

Tymai yra varginanti liga. Fara mano, kad sunkiausiai pakeliamas yra kosulys, kuris neleidžia miegoti, aukšta temperatūra.

„Savijauta ligos metu šiek tiek primena gripą, nes temperatūra būna aukšta. Tačiau taip pat skauda gerklę ir sausas kosulys kankina, labai jis užknisa. Negali nei miegoti.

Kai užpuola tas kosulys, dešimt minučių ir kosėji. Į akis reikėjo lašinti tam tikrų lašų, nes labai miglotas vaizdas susidarydavo, išbėrė kūną, bet dabar jau viskas gerai ir viskas praeityje“,– nemalonumus prisimena Aleksandras Ivanauskas – Fara.

Tymai žinomą vyrą kankino savaitę, standartiškai ši liga tiek ir trunka.

„Mano liga truko standartiškai – apie savaitę. Tikrai ne taip ir baisiai. Nėra čia jokių nusiskundimų šiuo metu. Standartiškai šią ligą išgydo per savaitę ir man taip pat išgydė.

Iš kažkur ta epidemija atkeliavo. Nežinau, gal dėl to, kad pas mus čia pradėjo mažiau skiepyti. Gal iš kažkur atvežė, sunku kažką pasakyti, nes aš ne gydytojas“,– sakė jis.

Dainininkas sulaukė palaikymo iš viso pasaulio. To jis nesitikėjo ir yra labai dėkingas.

„Labai daug sulaukiau palaikymo žinučių iš viso pasaulio. Čia „vaikiška liga”, o tiek palaikymo sulaukiau, kad smagu. Tas palaikymas turbūt ir greičiau padėjo pasveikti. Visiems esu labai dėkingas už tai“,– sakė jis.

Primename, kad praėjusią savaitę atlikėjas DELFI patvirtino, kad susirgo tymais ir dėl to nepasirodys projekte „Dvi kartos“.

Jis taip pat papasakojo, kad jau nuo praeitos savaitės pirmadienio, kai turėjo skristi į Londoną, jam teko skubiai keisti planus ir atsidurti ligoninėje.

Aleksandras DELFI taip pat pasakojo, kad buvo labai nusilpęs, negalėjo valgyti šešias dienas, o jėgas padėdavo atstatyti tik lašelinė.

Paklaustas, kaip į tokią žinią sureagavo projekto prodiuseriai ir jo scenos partnerė Nijolė Pareigytė, Aleksandras tikino, kad Nijolei buvo labai liūdna, nes jai, kaip ir pačiam atlikėjui, labai patiko projektas, kuriame dalyvauja labai patyrę dainininkai.

Daugiau skaitykite čia.

36 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Susikirto verslininkų ir gyventojų keliai: kovoja dėl „Šilo“ parduotuvės

Lietuvos oro uostai jau braška per siūles: naujas kainuotų milijardą eurų

Siūloma keisti nuo kitų metų įsigaliojančius alkoholio ribojimus

Eismą stabdo autobuso ir troleibuso avarija: kaip jie laikė teises?

Perspėja nuošalesnio paplūdimio ieškančius poilsiautojus: smėlis gali būti pavojingas

„Žalgiris“ po pertraukos susigrąžino vikrumu pagarsėjusį įžaidėją

Pareigūnai savaitgalį ėmėsi prie vandens poilsiaujančių kauniečių

Lietuvos politikai pateikė prašymą „Adidas“ dėl sovietinės simbolikos

Kauno klinikose - sudėtinga situacija dėl kraujo

Nuo kelio Kauno rajone nulėkęs automobilis vertėsi kelis kartus