Pinigų atsisakęs T. Dardenas: „Žalgiris“ yra nacionalinė vertybė, kuri reprezentuoja didingumą, aistrą ir meilę Lietuvai – Kas vyksta Kaune

Pinigų atsisakęs T. Dardenas: „Žalgiris“ yra nacionalinė vertybė, kuri reprezentuoja didingumą, aistrą ir meilę Lietuvai

Buvęs Kauno „Žalgirio“ puolėjas Tremmellas Dardenas oficialiai sudarė sutartį su Madrido „Real“ komanda, tačiau septynis mėnesius Lietuvoje praleidęs krepšininkas mūsų šalies nepamiršo. Ketvirtadienį savo Facebook paskyroje T.Dardenas parašė jausmingą laišką, skirtą Kauno „Žalgiriui“ ir jo sirgaliams.

„Dėkoju Dievui, kad jis sukūrė krepšinį! Jis mano šeimai ir man suteikė galimybę su šiuo žaidimu aplankyti daug pasaulio šalių. Ir jokia vieta neturėjo tiek aistros, tokio pasigėrėjimo ir tokios meilės krepšiniui kaip Lietuva!“, – laišką pradėjo pamaldumo neslepiantis T.Dardenas.

„Žaidimas Kauno „Žalgiryje“, žaliai baltų marškinėlių vilkėjimas yra didžiulė garbė ir aš esu dėkingas už tokią galimybę. Mano akyse „Žalgiris“ yra nacionalinė vertybė, kuri reprezentuoja didingumą, aistrą, vienybę ir meilę Lietuvai. Palaikymas, kurio čia sulaukiau aš ir mano šeima, buvo nepakartojamas, ir mes ypatingai dėkojame už visą gautą meilę“, – emocingą padėką tęsė buvęs žalgirietis.

T.Dardenas nepamiršo ir buvusių komandos draugų bei trenerių.

„Man teko žaisti su puikių žmonių grupe. Kiekvieną vakarą nuostabioje atmosferoje aš buvau apsuptas ypatingų trenerių ir žaidėjų. Dėkoju kiekvienam iš jų už mano šeimos ir mano priėmimą. Laikas, praleistas vilkint „Žalgirio“ marškinėlius, visada išliks mano atmintyje“, – teigė legionieriaus karjerą tęsiantis amerikietis.

Lyg įprasmindamas savo žodžius T.Dardenas žengė dar vieną žingsnį. Oficialiu raštu jis informavo klubą, kad atsisako ne tik iki sezono pabaigos jam priklausiusio užmokesčio, bet ir viso negauto atlyginimo, skelbia Kauno „Žalgirio“ klubas.

Prisijungę prie Tremello Facebook puslapio galite sužinoti, kaip jam sekasi ar parašyti žinutę 🙂

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA