„Kaunas Jazz“ festivalis atidarytas su trenksmu: ant scenos pasirodė JAV žvaigždė – Kas vyksta Kaune

„Kaunas Jazz“ festivalis atidarytas su trenksmu: ant scenos pasirodė JAV žvaigždė

Lrytas.lt 2024/04/19 20:54

Penktadienio vakarą Kaune atidarytas tradicinis „Kaunas Jazz“ festivalis. 34-ąjį sezoną pradėjo žymus amerikiečių dainininkas ir trombonininkas Ray Greene’as.

Į pasirodymą Kauno „Volfas Engelman“ galerijoje rinkosi būrys džiazo mylėtojų. Publika atlikėją pasitiko griausmingais plojimais ir mėgavosi jo atliekama muzika.

Gospelų, soulo ir ritmenbliuzo muzikos įkvėptas Ray Greene‘as – puikiai žinomas vardas JAV muzikos pasaulyje. Jis koncertavo ir įrašinėjo dainas su soulo legendomis Aretha Franklin, „The Isley Brothers“ ir Natalie Cole, pranešė „Kaunas Jazz“ organizatoriai.

Ne vienus metus Ray Greene‘as dainavo garsiojoje JAV grupėje „Tower Of Power“ dainininkas, o šiuo metu yra legendinio gitaristo Carloso Santanos grupės pagrindinis vokalistas bei trombonininkas.

Lietuvoje Ray Greene‘as į sceną žengė, pristatydamas savo solinį albumą „Stay“ – spindintį ugninga soulo muzikos energija, džiazu ir bliuzu.

Džiazo gerbėjų laukia dar ne vienas renginys. Kaip jau yra skelbęs portalas lrytas.lt, vienas ryškiausių Kaune vyksiančio festivalio programos vardų – pirmą sykį atvykstanti viena ryškiausių šių dienų amerikiečių džiazo grupių „Snarky Puppy“, pernai pelniusi prestižinę „Grammy“ statulėlę.

Jos koncertas įvyks balandžio 28 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Visą „Kaunas Jazz“ programą rasite čia.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA