Iš Kauno Socialinės paramos skyriaus evakuojami žmonės – Kas vyksta Kaune

Iš Kauno Socialinės paramos skyriaus evakuojami žmonės papildyta

Trečiadienio popietę iš Kauno miesto savivaldybės Socialinės paramos skyriaus evakuojami žmonės. Pranešta apie Nemuno gatvės teritorijoje rastą daiktą, panašų į sprogmenį.

„Nemuno gatvėje, savivaldybės Socialinių reikalų skyriaus kieme, rado kažkokį sprogmenį. Visus išvarė į lauką. Lauks išminuotojų“, – naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ apie 14.39 val. pranešė skaitytojas.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausiosios specialistės Redos Zarauskienės duomenimis, 14.15 val. buvo gautas pranešimas, kad Nemuno g., automobilių stovėjimo aikštelėje, rastas daiktas panašus į sprogmenį.

Anot R. Zarauskienės, teritorijoje įvestas planas „Skydas“. „Žmonės evakuojami, atvyksta ARAS išminuotojai“, – pridūrė ji.

Papildyta 15.03 val.

Anot liudininkų, Nemuno g. buvo rastas daiktas panašus į granatą.

„Sakė policininkas, kad granata padėtą rado. Su žiedu. Neatrodo grėsmingai, bet laukia išminuotojų“, – naujienų portalui pranešė įvykio vietoje buvęs kaunietis.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA