Reivas užlies dar vieną Kauno industrinį pastatą: sugrįžta elektroninės muzikos vakarėlis „Prisukamas abrikosas“ – Kas vyksta Kaune

Reivas užlies dar vieną Kauno industrinį pastatą: sugrįžta elektroninės muzikos vakarėlis „Prisukamas abrikosas“

Organizatorių nuotr.

Elektroninės muzikos ritmai, daugiatūkstantinė minia ir didžiulio vakarėlio epicentru tampanti industrinė erdvė – taip trumpai apibūdinti galima ilgiausiai šalyje besitęsiančią reivo tradiciją – „Prisukamą abrikosą“. Jau balandžio 12-ąją ir vėl suksis planetos, plokštelės ir iki ryto tiksinčios laikrodžio rodyklės – kultinis renginys sugrįžta į Kauną.

Stanley Kubrick filmo pavadinimo įkvėptas masinis reivo vakarėlis „Prisukamas Abrikosas“ pirmą kartą įvyko 2006 m., o nuo tada tapo nebeatsiejama naktinio Kauno gyvenimo dalimi. Kavinėse užgimęs ir į įprastas kultūrines erdves dėl lankytojų skaičiaus nebetelpantis renginys, kelis kartus per metus drebėti priverčia industrinių erdvių sienas, rašoma organizatorių pranešime spaudai.

Paskutinė galimybė pamatyti istorinį pastatą

„Abrikosas“ – šventė, kuri prapliūpsta netikėtoje vietoje ir vėl pradingsta, tarsi jos nebūtų buvę nei kvapo“, – teigia renginio organizatoriai. Ne išimtis ir šis kartas, kuris į milžinišką šokių aikštelę transformuos ir naujomis legendomis apipins Dzeržinskio staklių gamyklos pastatą. Sutapimas ar ne, bet netrukus po vakarėlio, šios patalpos pakeis savo paskirtį. Todėl „Prisukamas abrikosas“ yra vienintelė galimybė pasigerėti istorijų pilna erdve ir ten pasislėpusiu kultūriniu „desertu“ – unikaliomis keramikinėmis freskomis.

Vakarėlį užkurs svečiai iš Detroito ir Berlyno

Pratęsti ritualu tapusio vakarėlio į Kauną šį kartą atvyksta du broliai Burden’ai iš Detroito, išleidę savo pirmuosius singlus dar prieš 34 metus ir išauginę ne vieną techno mylėtojų kartą. Veteranų „Octave One“ gyvi pasirodymai – tai dešimtmečius besitęsianti meninė evoliucija ir vieni autentiškiausių šokių muzikos performansų, testuojančių erdvę, garsą ir pačią muziką.

Atmosferą palaikys kauniečiams jau pažįstama naujosios kartos Europos šokių muzikos žvaigždė Estella Boersma. Berlyne kurianti olandų didžėjė bei prodiuserė, pėdsakus palikusi ir mados pasaulyje, į patį naktinio gyvenimo sūkurį įsipynė taip lengvai, jog atrodo, čia buvo visuomet. Tarp techno, bass, breaks, electro ir rave banguojantys atlkėjos eksperimentai – tobulas kokteilis nepamirštamam vakarui.

Vakarėlį pašildys naujas house duetas „Big Changa“ (Cport Cistema ir Less Feeling), Maria Paskevic, „Užimtumo Tarn¥ba“ beigi visas „Lizdas Sound Institute“ kolektyvas.

Naujos legendos kursis ir senos tradicijos tęsis jau balandžio 12 d. Dzeržinskio staklių gamyklos administraciniame pastate (Savanorių prospektas 194). Įsigyti bilietus galima čia: https://ra.co/events/1890933

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA