Kyšį už greitesnį prarastų vairuotojų teisių perlaikymą sumokėjęs vyras aiškinsis prokurorams | Kas vyksta Kaune

Kyšį už greitesnį prarastų vairuotojų teisių perlaikymą sumokėjęs vyras aiškinsis prokurorams

BNS 2024/03/01 10:53
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Kauno apylinkės teisme buvo gautas ieškinys dėl skolos priteisimo, kuomet kyšį davęs vyras paslaugos nesulaukė, dėl tokio poelgio jam teks aiškintis prokurorui.

Kaip skelbia teismas, ieškiniu asmuo prašė priteisti pinigus, kuriuos jis sumokėjo atsakovui už tai, kad šis jam padėtų greičiau perlaikyti prarastas vairuotojo teises.

Ieškovas teigė, kad atsakovui, kuris žadėjo sudaryti sąlygas greičiau perlaikyti prarastas vairuotojo teises, iš pradžių perdavė 950 eurų. Jo teigimu, „Regitros“ darbuotoju prisistatęs asmuo vėliau prašė papildomai sumokėti 400 eurų ir perduoti maišą rūkytos žuvies, o vėliau grąžino pervestus 150 eurų.

Ieškovas teismo prašė priteisti 1200 eurų jam negrąžintų pinigų ir 60 eurų palūkanų. Asmuo ieškinyje taip pat pareiškė, jog jei atsakovas nepateiks savo atsiliepimo, jis leidžia teismui priimti sprendimą už akių, o esant reikalui, jo interesus teisme atstovaus advokatas.

Kauno apylinkės teismas, susipažinęs su ieškiniu, atsisakė jį priimti ir penktadienį priėmė atskirąją nutartį, kuria nuspręsta informuoti Kauno apylinkės prokuratūrą apie tai, kad ieškinyje nurodyti šalių civiliniai santykiai bei jiems atsirasti atlikti veiksmai galimai turi nusikalstamos veikos požymių.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA