Šilainių mikrorajone sugedus liftui, dūmuose paskendo daugiabučio laiptinė | Kas vyksta Kaune

Šilainių mikrorajone sugedus liftui, dūmuose paskendo daugiabučio laiptinė

Trečiadienio vakarą naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojos dėmesį Šilainių mikrorajone atkreipė link Baltijos gatvės skubančios ugniagesių gelbėtojų pajėgos. Kaip praneša Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK), daugiabučio laiptinėje fiksuotas lifto gedimas.

„Kas vyksta Baltijos g.? Trys gaisrinės nuskubėjo???“ – vaizdo įrašu dalijosi naujienų portalo skaitytoja.

Kauno AVPK budintis pareigūnas patikslino, jog Baltijos gatvėje esančiame daugiabutyje buvo uždūminta laiptinė. Į įvykio vietą skubėjo ugniagesių gelbėtojų, policijos ir greitosios medicinos pagalbos pajėgos.

„20.23 val. buvo gautas pranešimas, kad Baltijos g. 14 dūmai laiptinėje yra. Buvo įvykęs lifto gedimas. Pirminiais duomenimis, niekas nenukentėjo“, – pakomentavo budintis Kauno AVPK pareigūnas.

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos budintis ugniagesys informavo, kad laiptinėje jautėsi dūmų kvapas – dūmai išsisklaidė, ugniagesiai gelbėtojai grįžo atgal į komandą.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA