Naujasis „Citadele“ banko klientų aptarnavimo skyrius – BLC verslo centre Kaune – Kas vyksta Kaune

Naujasis „Citadele“ banko klientų aptarnavimo skyrius – BLC verslo centre Kaune

Organizatorių nuotr.

Naujojo klientų aptarnavimo centro duris „Citadele“ bankas atvers Kauno širdyje – šalia SBA grupės atnaujintos Vienybės aikštės įsikūrusiame BLC verslo centre, kurį plėtoja nekilnojamojo turto (NT) bendrovė „SBA Urban“. Pirmajame aukšte, 200 kv. m patalpose banko skyrius planuoja įsikurti vasaros pradžioje.

Naujasis Kauno traukos centras

„Atnaujinus Vienybės aikštę Kaune, ji ir aplink ją įsikūrę verslo centrai neilgai trukus tapo kauniečių ir verslo traukos centru. Patogus susisiekimas pėsčiomis, viešuoju transportu ar nuosavu automobiliu, kurį galima saugiai pasistatyti požeminėje aikštelėje, lėmė gana greitą mūsų plėtojamo verslo centro užpildymą. Šiandien visi korpusai išnuomoti jau 90 proc.“, – teigia „SBA Urban“ Komercijos vadovas Giedrius Muliuolis.

Kaip rašoma „SBA Urban“ pranešime žiniasklaidai, naujasis „Citadele“ skyrius įsikurs D korpuso pirmame aukšte, 200 kv. m patalpose su atskiru įėjimu iš Vienybės aikštės. Taip pat klientams numatytos automobilių stovėjimo vietos požeminėje aikštelėje, o didesniems susitikimams bus skirtos komplekse veikiančios konferencijų salės.

Planuojama, kad klientus naujose patalpose skyrius priims jau vasaros pradžioje. Klientai čia galės susipažinti su naujausiais skaitmeniniais produktais ir pasikonsultuoti įvairiais aktualiais finansiniais klausimais.

BLC verslo centras Vienybės aikštėje / Organizatorių nuotr.

„Siekiame tapti banku, klientams siūlančiu inovatyvius produktus ir suteikiančiu aukščiausio lygio aptarnavimą. Dėl to pastaruoju metu daug dėmesio skiriame skyrių tinklo atnaujinimui. Pernai į „SBA Urban“ valdomą „Green Hall“ biurų centrą Vilniuje perkėlėme ir savo centrinę būstinę bei joje veikusį skyrių, o šiemet į modernias patalpas persikels ir Kauno skyrius.

Atnaujinta Vienybės aikštė jau yra tapusi visuomenės aktyvaus gyvenimo ašimi, aplink ją veikia daug įvairių įstaigų, tad gyventojams ir verslo klientams naujoji skyriaus vieta bus ypač patogi“, – pabrėžia „Citadele“ banko Lietuvos filialo ir administracijos vadovas Vaidotas Gurskas.

Ilgalaikio bendradarbiavimo sėkmė

„Citadele“ bankas su „SBA Urban“ bendradarbiauja jau kurį laiką. G. Muliuolio teigimu, didelės kompanijos nuolat ieško patikimų ir profesionalių partnerių, tad daugkartiniai susitarimai dėl nuomojamo ploto tampa įvertinimu NT plėtotojui.

„Tai, kad organizacijos pasirenka ilgalaikį bendradarbiavimą ir jį plečia, yra svarbus įvertinimas. Ieškant patikimų partnerių, kompanijoms svarbu greitas reagavimas į problemas, sklandus sąlygų ir sutarčių derinimas. Tikime, kad ilgalaikiai partneriai savo verslą vystyti renkasi kartu su mumis, nes vertina jau buvusias patirtis ir pasitiki mūsų profesionalumu“, – teigia G. Muliuolis.

Jo nuomone, Kaunas ir toliau stiprins savo, kaip verslui patrauklaus miesto, pozicijas. Čia patogu kurtis ne tik didelių korporacijų, bankinio sektoriaus įmonėms, bet ir technologijų, startuolių kompanijoms. Informacinių technologijų įmonės į Kauną atsigręžia ir dėl potencialių darbuotojų, kuriuos ruošia miesto aukštosios mokyklos, ir dėl vis didėjančios patrauklių, modernių ir tvarių verslo centrų pasiūlos.

BLC verslo centre biurus nuomojasi informacinių technologijų bendrovių klasteris – „Blaster“, „Ernst & Young Baltic“, „Tele2” ir kiti.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.