Skaitytojai fiksuoja įžūlų vairuotojo elgesį: per plauką nuo tragiškos baigties

NAUJAUSIOS ŽINIOS


Skaitytojai dalinasi vaizdo įrašu, kuriame matyti neatsakingas ir neleistinas vairuotojo elgesys kelyje Kaunas-Prienai, ties Ilgakiemio gyvenviete. Šioje atkarpoje vos ne kiekvieną savaitę skelbiama apie skausmingai pasibaigusius eismo įvykius, tačiau panašu, kai kurie vairuotojai iš kitų klaidų nesimoko.

„Per plauką nuo susidūrimo. Jau ne pirmą kartą čia lekia akis išdegę, vieną dieną tikrai baigsis tragiškai“, – rašė vaizdo įrašą atsiuntęs skaitytojas.

Antradienį, apie 18.50 val. užfiksuotame įraše matyti, kaip „Volvo“ vairuotojas lenkia kitą automobilį per ištisinę kelio juostą, o tuo pačiu ir vietoje, kur kelias sukasi ir priešprieša atvažiuojančių automobilių matomumas nėra geras.

Šioje situacijoje matyti, jog „Volvo“ vairuotojas spėja grįžti į savo juostą ir susidūrimo su atvažiuojančiu automobiliu pavyksta išvengti, tačiau panašios situacijos šiame kelyje yra pasibaigusios ir ne taip laimingai, čia jau ne pirmą kartą automobiliai susiduria kaktomuša. Dėl neapdairumo įvyksta ir masinės avarijos, o dėl neatsakingo vairuotojų elgesio sužalotas ne vienas žmogus.

Šioje atkarpoje lenkimas yra draudžiamas, o už 420.1 kelių eismo taisyklių pažeidimą vairuotojui numatoma nuo 170 iki 230 eurų bauda, bei atimama teisė vairuoti nuo 3 iki 6 mėnesių.

Nors šio kelio intensyvumas prilygsta labiausiai apkrautiems Lietuvos keliams, kapitalinis jo tvarkymas ir saugumo priemonių diegimas pagal dabartinius planus turėtų įvykti apie 2030-uosius metus, tačiau per artimiausius metus atkarpoje tarp Garliavos ir Prienų turėtų būti įrengtos net dvi sektorinio greičio matavimo atkarpos.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

174 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Birštono miesto istorinė dalis – valstybės saugomų vietovių sąraše

Kaune griežtinama karantino kontrolė: į pagalbą pasitelkiami policijos pareigūnai ir šauliai

Ilgąjį savaitgalį lietų keis šalnos – šiluma po truputį slūgs

Karantinas gali būti paskelbtas dar 13-oje savivaldybių: į raudonąją zoną patenka ir Kauno rajonas

Atnaujintas paveiktų šalių žemėlapis: raudonoji zona Europoje plečiasi

Karinis sraigtasparnis vėl kilo dėl kilnaus tikslo - į Kauną pristatytas donoro organas

Kauno rajone pristatytas interaktyvus kapinių žemėlapis

Vėlinių savaitgalio išvakarėse - žinia iš prezidento ir svarbūs patarimai iš ministerijos

Sekmadienį įsigalioja nauji alkoholio prekybos draudimai

N. Pareigytė koronavirusu galėjo užsikrėsti populiariame Kauno naktiniame klube