Skaitytojai fiksuoja įžūlų vairuotojo elgesį: per plauką nuo tragiškos baigties

NAUJAUSIOS ŽINIOS


Skaitytojai dalinasi vaizdo įrašu, kuriame matyti neatsakingas ir neleistinas vairuotojo elgesys kelyje Kaunas-Prienai, ties Ilgakiemio gyvenviete. Šioje atkarpoje vos ne kiekvieną savaitę skelbiama apie skausmingai pasibaigusius eismo įvykius, tačiau panašu, kai kurie vairuotojai iš kitų klaidų nesimoko.

„Per plauką nuo susidūrimo. Jau ne pirmą kartą čia lekia akis išdegę, vieną dieną tikrai baigsis tragiškai“, – rašė vaizdo įrašą atsiuntęs skaitytojas.

Antradienį, apie 18.50 val. užfiksuotame įraše matyti, kaip „Volvo“ vairuotojas lenkia kitą automobilį per ištisinę kelio juostą, o tuo pačiu ir vietoje, kur kelias sukasi ir priešprieša atvažiuojančių automobilių matomumas nėra geras.

Šioje situacijoje matyti, jog „Volvo“ vairuotojas spėja grįžti į savo juostą ir susidūrimo su atvažiuojančiu automobiliu pavyksta išvengti, tačiau panašios situacijos šiame kelyje yra pasibaigusios ir ne taip laimingai, čia jau ne pirmą kartą automobiliai susiduria kaktomuša. Dėl neapdairumo įvyksta ir masinės avarijos, o dėl neatsakingo vairuotojų elgesio sužalotas ne vienas žmogus.

Šioje atkarpoje lenkimas yra draudžiamas, o už 420.1 kelių eismo taisyklių pažeidimą vairuotojui numatoma nuo 170 iki 230 eurų bauda, bei atimama teisė vairuoti nuo 3 iki 6 mėnesių.

Nors šio kelio intensyvumas prilygsta labiausiai apkrautiems Lietuvos keliams, kapitalinis jo tvarkymas ir saugumo priemonių diegimas pagal dabartinius planus turėtų įvykti apie 2030-uosius metus, tačiau per artimiausius metus atkarpoje tarp Garliavos ir Prienų turėtų būti įrengtos net dvi sektorinio greičio matavimo atkarpos.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

174 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Saugantis koronaviruso - stipresnė kavinių ir prekybos vietų patikra

Koronaviruso užkluptas Kauno ligoninės vaikų reabilitacijos skyrius atnaujina veiklą

Pasiskųskime: dėl Taikos prospekto remonto kelias nepravažiuojamas

Vienoje judriausių Kauno gatvių ištįs milijono vertės dviračių takas

Ardoma rekonstruotos Laisvės alėjos atkarpa miestui brangiai atsieis

Pažeidėjų vis dar nemažėja: saviizoliacijos vakar nesilaikė 7 žmonės

„Adform kiemelyje“ įsiplieskęs koronaviruso židinys plinta į kitus miestus

Būsimų studentų laukia pokyčiai: paskelbė naujausius stojimo reikalavimus

Per parą Lietuvoje nustatyti 22 nauji koronaviruso atvejai

Kaunietė šokiruota: pareigūnai bandė primesti girtumą