Prie Kauno kaktomuša susidūrus automobiliams, sužaloti žmonės – Kas vyksta Kaune

Prie Kauno kaktomuša susidūrus automobiliams, sužaloti žmonės

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Penktadienio popietę stiprus susidūrimas įvyko 130 kelyje, netoli Ilgakiemio. Čia vienam į kitą įsirėžus dviem automobiliams, sužeistas vienas žmogus, nelaimės vietoje dirba gausios specialiųjų tarnybų pajėgos.

Kaip apie 15 val. socialiniuose tinkluose dalijosi kauniečiai, avarija įvyko 130 kelyje, tarp Garliavos ir Ilgakiemio. Įvykio vietoje matyti du smarkiai apdaužyti automobiliai, jų detalės pažirusios važiuojamojoje dalyje.

Link Ilgakiemio nulėkė ugniagesių, policijos ir greitosios medicinos pagalbos pajėgos. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budėtojas „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad pranešimas apie eismo įvykį gautas 14.53 val.

Nelaimės metu sužalotas vienas asmuo, automobilių markės kol kas nežinomos. Pirminiais duomenimis, transporto priemonių vairuotojai blaivūs, pareigūnai aiškinasi nelaimės aplinkybes.

Kauno apskrities VPK netrukus patikslino, kad minėtame kelio ruože susidūrė automobiliai „Audi A3“, kurį vairavo 1999 m. gimęs vyras ir „Volkswagen Passat“, vairuotas 1988 m. gimusios moters. Abu vairuotojus apžiūri medikai.

Bendrojo pagalbos centro duomenimis, skubios pagalbos numeriu 14.52 val. gautas pranešimas, kad Ilgakiemio kaime įvykus avarijai yra prispaustų žmonių. Į nelaimės vietą išsiųstos Kauno PGV priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija perduota Kauno greitosios medicinos pagalbos stočiai, Kauno apskrities VPK.

Iš sumaitoto automobilio išvaduotą žmogų ugniagesiai perdavė greitosios medikams. „Kas vyksta Kaune“ žiniomis, avarija galėjo įvykti lenkimo metu, nors šioje kelio atkarpoje lenkti draudžiama.

Tuo metu vairuotojai praneša, kad 130 kelias vis dar uždarytas, į abi puses formuojasi kilometrinės spūstys. Važiuojantiems link Prienų rekomenduojama rinktis kitus maršrutus.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.