Autobusų stotyje nuskambėjusi gaisro sirena sulaukė skirtingų kauniečių reakcijų

DELFI nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienį per pietus Kauno autobusų stotyje kilęs gaisras kelis šimtus žmonių išginė į lauką. Nukentėjusiųjų nėra ir didelių nuostolių gaisras nepridarė, bet degėsių kvapas jautėsi ilgai.

Požeminėje automobilių aikštelėje užsidegė automobilis „Citroen“. Ugniagesiai gelbėtojai greitai likvidavo gaisrą, tačiau pagrindinėje stoties patalpoje degėsių kvapas jautėsi ir praėjus porai valandų po įvykio.

Automobilio „Citroen“ vairuotoja gelbėtojams pasakojo, kad pasistačiusi automobilį požeminėje aikštelėje, trumpam nuėjo į stotį. Grįžusi norėjo užvesti automobilį, tačiau to padaryti nepavyko. Pasigirdo keisti garsai ir netrukus iš po „Citroen“ variklio dangčio pradėjo veržtis dūmai.

Vos po kelių akimirkų ėmė kaukti sirena, stotyje esantiems žmonėms per garsiakalbį buvo liepta palikti pastatą. Batų parduotuvėje dirbanti moteris teigė, kad išgirdus sireną, apėmė ne itin jaukus jausmas. „Išsigandau, tikrai. Nors gaisro ir nebuvo matyti, jaučiau dūmus. Teko evakuotis. Nemalonu“, – kalbėjo moteris.

Dėl gaisro evakuojama Kauno autobusų stotis (papildyta) 13 nuotr.

Žmonėms į stotį leista grįžti maždaug po valandos. „Didelės panikos nebuvo, atėjo apsaugos darbuotojai, liepė apsirengti ir eiti į lauką. Žinau, kad požeminėje aikštelėje užsidegė automobilis, dūmų buvo tikrai nemažai“, – pasakojo arti eskalatoriaus esančio soliariumo darbuotoja.

Knygyne dirbančios moterys DELFI teigė, kad jau pratusios prie analogiškų incidentų. „Baimės tikrai nebuvo, jau ne pirmą kartą čia mes evakuojamos. Tai elektra dingsta, tai kas paskambina, kad užminuoja. Jau mes įpratusios“, – juokėsi knygyno pardavėjos.

Spurgų krautuvėje dirbanti mergina tikino, kad gaisro neišsigando. Tiesa, jai buvo neramu dėl savo požeminėje stovėjimo aikštelėje palikto automobilio.

„Bijojau, kad gal mano mašina užsidegė, ypač, kai pasakė, kad ten „Citroen“, nes turiu tokios pačios markės mašiną. Visa laimė, kad nieko baisaus neatsitiko. Žmonės ramiai ir paklusniai ėjo į lauką“, – šypsojosi mergina.

Laimei, visai šalia nukentėjusios transporto priemonės yra išdėstyti gaisrininkų vandens čiaupai ir žarnos, tad likviduoti gaisrą buvo patogu.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

10 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Kaunas tradiciškai nusidažys rožine spalva dėl kilnaus tikslo

Džiugi žinia: Kaune dingusi 14 metų mergaitė grįžo namo

Aplinkosaugininkai nusitaikė į „garažiukus“: tikrins ir kitas automobilius tvarkančias įmones

Atsako advokatė: ar sulaukę pilnametystės vaikai privalo išlaikyti savo tėvus?

Įspėja apie sukčius: prisidengę VMI vardu kviečia gyventojus investuoti į kriptovaliutą

Fiksuoja skaitytojai: vyrai rizikuoja, kad tik Kaune būtų gražu

Iš sostinės į Kauną perkeltas ekstremalių sveikatai situacijų centras

Įspėjimas apie didelį oro užterštumą: specialistai pataria neiti iš namų

Kauno savivaldybė džiaugiasi naujais ribojimais, bet nežino, kaip juos įgyvendinti

Smarvė Kaune baisi, o atsakyti iš kur – niekas negali (papildyta)