Autobusų stotyje nuskambėjusi gaisro sirena sulaukė skirtingų kauniečių reakcijų – Kas vyksta Kaune

Autobusų stotyje nuskambėjusi gaisro sirena sulaukė skirtingų kauniečių reakcijų

delfi.lt 2019/01/18 17:23
DELFI nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas

Penktadienį per pietus Kauno autobusų stotyje kilęs gaisras kelis šimtus žmonių išginė į lauką. Nukentėjusiųjų nėra ir didelių nuostolių gaisras nepridarė, bet degėsių kvapas jautėsi ilgai.

Požeminėje automobilių aikštelėje užsidegė automobilis „Citroen“. Ugniagesiai gelbėtojai greitai likvidavo gaisrą, tačiau pagrindinėje stoties patalpoje degėsių kvapas jautėsi ir praėjus porai valandų po įvykio.

Automobilio „Citroen“ vairuotoja gelbėtojams pasakojo, kad pasistačiusi automobilį požeminėje aikštelėje, trumpam nuėjo į stotį. Grįžusi norėjo užvesti automobilį, tačiau to padaryti nepavyko. Pasigirdo keisti garsai ir netrukus iš po „Citroen“ variklio dangčio pradėjo veržtis dūmai.

Vos po kelių akimirkų ėmė kaukti sirena, stotyje esantiems žmonėms per garsiakalbį buvo liepta palikti pastatą. Batų parduotuvėje dirbanti moteris teigė, kad išgirdus sireną, apėmė ne itin jaukus jausmas. „Išsigandau, tikrai. Nors gaisro ir nebuvo matyti, jaučiau dūmus. Teko evakuotis. Nemalonu“, – kalbėjo moteris.

Dėl gaisro evakuojama Kauno autobusų stotis (papildyta) 13 nuotr.

Žmonėms į stotį leista grįžti maždaug po valandos. „Didelės panikos nebuvo, atėjo apsaugos darbuotojai, liepė apsirengti ir eiti į lauką. Žinau, kad požeminėje aikštelėje užsidegė automobilis, dūmų buvo tikrai nemažai“, – pasakojo arti eskalatoriaus esančio soliariumo darbuotoja.

Knygyne dirbančios moterys DELFI teigė, kad jau pratusios prie analogiškų incidentų. „Baimės tikrai nebuvo, jau ne pirmą kartą čia mes evakuojamos. Tai elektra dingsta, tai kas paskambina, kad užminuoja. Jau mes įpratusios“, – juokėsi knygyno pardavėjos.

Spurgų krautuvėje dirbanti mergina tikino, kad gaisro neišsigando. Tiesa, jai buvo neramu dėl savo požeminėje stovėjimo aikštelėje palikto automobilio.

„Bijojau, kad gal mano mašina užsidegė, ypač, kai pasakė, kad ten „Citroen“, nes turiu tokios pačios markės mašiną. Visa laimė, kad nieko baisaus neatsitiko. Žmonės ramiai ir paklusniai ėjo į lauką“, – šypsojosi mergina.

Laimei, visai šalia nukentėjusios transporto priemonės yra išdėstyti gaisrininkų vandens čiaupai ir žarnos, tad likviduoti gaisrą buvo patogu.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.