Iš Kauno kilęs parlamentaras R. Šarknickas atsidūrė ligoninėje

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Seimo narys „valstietis“ Robertas Šarknickas pirmadienio vakarą atsidūrė Vilniaus universitetinės ligoninės (VUL) Santaros klinikose, pranešė naujienų portalas DELFI.

„Persėdau į taksi, galvojau, kad grįšiu namo, bet pasakė, kad mikroinsultas įvyko“, – apie staigiai ištikusį mikroinsultą delfi.lt patvirtino 44-ejų parlamentaras.

Jo teigimu, sveikata netikėtai sutriko pirmadienio vakarą, naktį Seimo narys praleido gydymo įstaigoje. R. Šarknickas teigė, kad šiuo metu jam vis dar daromi įvairūs tyrimai – ieškoma ligos priežasties.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad R. Šarknickas gimė 1974 m. gruodžio 7 d. Kaune. LR Vyriausiosios rinkimų komisijos portalo duomenimis, parlamentaras gyveno ir mokėsi įvairiuose Lietuvos miestuose, o galiausiai apsistojo Alytuje, sukūrė ne vieną filmą, vaidino teatre ir kine.

2015 m. jis išrinktas Alytaus miesto tarybos nariu, tais pačiais metais pasitraukė iš Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos, kaip nepartinis kandidatas su Valstiečių ir žaliųjų sąjunga dalyvavo rinkimuose ir gavo Seimo nario mandatą.

15 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Atsako advokatė: ką daryti norint priimti palikimą nepilnamečio vardu?

Po gaivesnio savaitgalio - dar viena karščio banga

Sveikatingumo diena Kaune: šūsnis pramogų ir gyvybiškai svarbios pamokos

Perkėloje pasikeitė tvarka: iš Kauno važiuojantiems autobusams - jokių išimčių

Kaunas: kine, iš paukščio skrydžio, o gal detalėse?

Automobilių parkavimo ypatumai Kaune: kur noriu, ten stoviu?

Mokslo metų mama laukia su siaubu: kainos šokiravo

Kaune įsikūrusiame didžiausiame Lietuvos rožyne - žydėjimo pikas

Nelaimė Kulautuvoje: Kauno pareigūnas važiuodamas dviračiu sužalojo mažametį

Gedulo ir vilties dieną - masinė iniciatyva suvienijo visą Lietuvą