Šventiniu laikotarpiu veiklų netruks: nuo spektaklių iki pašėlusių koncertų

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šventinis laikotarpis Kauno kultūros centrui jau įsibėgėjo: gražioji eglutė įžiebta, miestiečiai smagiai pramogauja Kalėdų miestelyje. Tačiau tikrosios šventės dar tik artėja, tad kultūros centras kviečia jas praleisti kartu.

Šventiniu laikotarpiu kauniečius pasitiks įvairūs kultūriniai renginiai ir muzikos skambesiai.

Gruodžio 15 d. 18 val. matysime No Theatre spektaklį „Iliuzijos“. Tai I. Vyrypajevo pjesė apie meilę, išpažintis, apgaules ir daugelį kitų nutikimų, pasitaikančių gyvenime. Tai keturių žmonių – dviejų porų, nugyvenusių ilgą gyvenimą, istorijos ir išgyvenimai, bandymai suprasti save ir kitą. Galų gale suprasti, kas yra meilė ir ką reiškia mylėti kitą žmogų. Kaip nugyventi gyvenimą meilėje ir atrasti savo vietą šitame nepastoviame, nuolat besikeičiančiame pasaulyje? Istorijos verčia ir juoktis, ir verkti, ir rimtai pamąstyti, koks yra meilės vaidmuo mūsų kasdienybėje. Režisierius Vidas Bareikis.

No Theatre spektaklis „Iliuzijos“ / Organizatorių nuotr.

Kai jau Kūčioms viskas paruošta, o dovanos seniai nupirktos ar pagamintos, pasidovanokite dovaną ir sau. Gruodžio 22 d. 19 val. grupės „Garbanotas bosistas“ koncertas – trečiojo studijinio albumo „Paskutinė saulė“ pristatymas. Rokera, klasika, gimtinės pievos, amerikė ir visų kitų spalvų maišatis!

Antrą Kalėdų dieną, pakilus nuo šventinio stalo su šeima galima nuvykti į nuoširdų, atvirą ir pozityvų A. Kaniavos koncertą „Pasirodymas“, kuriame netrūks profesionaliai išgrotų muzikinių sąskambių, autorinės kūrybos tekstų, dialogų su publika ir šventinės nuotaikos. Gruodžio 26 d. 16 val. KKC vyksiantis „Pasirodymas“– tai nuoširdus noras parodyti žiūrovams kažką gražiai naujo arba naujai gražaus ir, tuo pačiu, sugriauti nusistovėjusią nuomonę, kad geros gali būti tik senos dainos.

Taip pat skubame pranešti, jog Kauno kultūros centre gruodžio 29 d. 20 val. svečiuojasi charizmatiškieji latviai „Melo-M“, kurie Naujuosius metus kviečia pasitikti trankiu violončelių ritmu. Grupės „Melo-M“ koncertai išsiskiria savo energija ir teatrališkumu. Repertuare skamba bugio ritmai ir tokios dainos kaip „Coldplay“ – „Clocks“ ar legendinė „Final Countdown“ – jos užkrečia publiką ir kūnas pradeda šokti neprašytas, todėl suskubkite – bilietai tirpte tirpsta.

Charizmatiškųjų latvių „Melo-M“ koncertas / Organizatorių nuotr.

2018-ųjų metų renginių sezoną užbaigs Misterijų teatro vardu jėgas suvieniję Kauno valstybinio muzikinio teatro bei nepriklausomi artistai, gruodžio 30 d. 18 val. atsinaujinusiame Kauno kultūros centre pristatydami šokio ir vokalo spektaklio „Meilė“ premjerą. Supindamas scenos meno išraiškas – šokį, gyvai skambantį balsą, muziką, video projekcijas, žodžio meną ir šviesų dailę, Misterijų teatras imasi amžinosios meilės temos. Skaidraus soprano balsu nuspalvintame šokio spektaklyje pasakojama istorija veikia visomis žmogiškomis jausminėmis formomis.

Meilė – tarsi tam tikras kodas, kurį natūraliai atsinešame gimdami, jis visą gyvenimą pulsuoja mumyse, transformuoja begales kartų. Šis prigimtinis jausmas yra skaidrus, tyras ir paprastas, kol jo neapraizgome melu, iliuzijomis, išsigalvotais pančiais. Visos meilės istorijos skirtingos, bet visuomet panašios.

Savo ruožtu Kauno kultūros centras visus kviečia gražiausias metų šventes sutikti kartu, linkėdamas įsimintinų akimirkų ir džiaugsmingų potyrių.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Susikirto verslininkų ir gyventojų keliai: kovoja dėl „Šilo“ parduotuvės

Lietuvos oro uostai jau braška per siūles: naujas kainuotų milijardą eurų

Siūloma keisti nuo kitų metų įsigaliojančius alkoholio ribojimus

Eismą stabdo autobuso ir troleibuso avarija: kaip jie laikė teises?

Perspėja nuošalesnio paplūdimio ieškančius poilsiautojus: smėlis gali būti pavojingas

„Žalgiris“ po pertraukos susigrąžino vikrumu pagarsėjusį įžaidėją

Pareigūnai savaitgalį ėmėsi prie vandens poilsiaujančių kauniečių

Lietuvos politikai pateikė prašymą „Adidas“ dėl sovietinės simbolikos

Kauno klinikose - sudėtinga situacija dėl kraujo

Nuo kelio Kauno rajone nulėkęs automobilis vertėsi kelis kartus