Vladimiras Romanovas galimai patyrė insultą – Kas vyksta Kaune

Vladimiras Romanovas galimai patyrė insultą

Archyvo nuotr.

Rusijos medikai atsiuntė prokurorams pažymą, kad buvusiam ūkio banko savininkui Vladimirui Romanovui – insultas. Jis jau išleistas iš ligoninės, tačiau kol kas grįžti į Lietuvą neketina, pranešė LNK laida „Labas vakaras, Lietuva“.

Apklausoje nesulaukę V. Romanovo prokurorai ir Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) tyrėjai gavo pažymą iš Rusijos medikų, kad buvusiam Ūkio banko savininkui – insultas. Jis V. Romanovą ištiko Maskvoje.

„Gana įdomus atvejis, kadangi pagal mūsų baudžiamojo proceso kodeksą pateisinama priežastis yra liga, kuri patvirtinta Sveikatos apsaugos ministro nustatytos formos pažyma. Žmogus serga kitoje užsienio valstybėje, automatiškai ten jam niekas mūsų sveikatos apsaugos ministro patvirtintos pažymos neišduos. Teigiama, kad tai yra insultas. Tai pakankamai rimta liga. Kol kas šitos aplinkybės iki galo neišsiaiškintos, mėginsim artimiausiu metu kažkokius sprendimus priimti“, – sakė prokuroras Simonas Minkevičius.

V. Romanovas sako, kad iš ligoninės Maskvoje jis jau išleistas.

„Kitą savaitę einu pas gydytoją. Dabar išleido tik iš ligoninės. Nutarė skelbt paiešką ar neskelbt. Ko jie man neskelbs, ką aš padariau?“ – sakė V. Romanovas.

Grįžusiam į Lietuvą V. Romanovui ketinama pateikti įtarimus dėl didelės vertės turto iššvaistymo, jam gresia kalėjimas, tačiau jis pats kaltę neigia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA