Kauno „Žalgiris“ be didesnio vargo išplėšė pergalę iš Klaipėdos „Neptūno“ | Kas vyksta Kaune

Kauno „Žalgiris“ be didesnio vargo išplėšė pergalę iš Klaipėdos „Neptūno“

/ „BC Žalgiris Kaunas“ „Facebook“ nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iškovojo dar vieną pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate. Laikinai vyr. trenerio pareigas einančio Arne Woltmanno vadovaujamas Lietuvos čempionų klubas „Žalgirio“ arenoje rezultatu 98:79 (23:19, 20:23, 23:19, 32:18) įveikė Klaipėdos „Neptūną“.

Edgaras Ulanovas susitikimą pradėjo baudos metimu, penkis taškus surinko Janis Strelniekas, netaiklų komandos draugo metimą pataisė Marekas Blaževičius, tačiau varžovai įgijo pranašumą – 8:15. Septynis taškus surinko Nielsas Giffey, iš toli pataikė J.Strelniekas, tris taškus pridėjo Joshas Nebo, o Tyleris Cavanaugh taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio – 23:19.

Po du taškus surinko E.Ulanovas ir T.Cavanaugh, septynis taškus pelnė Emmanuelis Mudiay, o po tritaškį smeigė Karolis Lukošiūnas ir Artūras Milaknis – 40:32. A.Milaknis dar sumetė tris baudų metimus, tačiau kėlinio pabaigą pralaimėję žalgiriečiai po dviejų kėlinių pirmavo tik vienu tašku – 43:42.

Po pertraukos septynis taškus surinko E.Mudiay, penkis pridėjo J.Strelniekas, o N.Giffey pataikė iš toli – 58:51. J.Nebo įdėjo iš viršaus, M.Blaževičius pelnė keturis taškus, o M.Kalnietis pataikė iš po krepšio – 66:61.

Ketvirtą kėlinuką žalgiriečiai pradėjo A.Milaknio ir T.Cavanaugh tritaškiais, du taškus pridėjo M.Blaževičius, o po A.Milaknio tritaškio ir J.Nebo dėjimo „Žalgirio“ pranašumas išaugo iki dviženklio – 79:69. N.Giffey pataikė du tritaškius, vieną iš jų su varžovo pražanga, E.Mudiay sumetė baudų metimus, o J.Nebo galingai įdėjo iš viršaus – 89:74. Keturis taškus iš po krepšio surinko M.Blaževičius, K.Lukošiūnas smeigė tritaškį, du taškus greitoje atakoje pridėjo E.Mudiay, o rungtynių pabaigoje „Žalgirio“ gretose debiutavęs Titas Sargiūnas tapo „Žalgirio“ pergalės liudininku – 98:79.

„Žalgiris“: E.Mudiay 18 (7 rez. perd.), N.Giffey 16 (6 atk. kam.), J.Strelniekas 13, A.Milaknis 12, M.Blaževičius 12, J.Nebo 9 (5 atk. kam.), T.Cavanaugh 7 (5 atk. kam.), K.Lukošiūnas 6, E.Ulanovas 3, M.Kalnietis 2 (8 rez. perd.), P.Jankūnas 0, T.Sargiūnas 0.

„Neptūnas“: B.Griciūnas 23 (7 atk. kam.), E.Želionis 13, M.Mažeika 10, N.Mineikis 10.