Šalies vadovai sveikina mamas ir globėjas Motinos dienos proga – Kas vyksta Kaune

Šalies vadovai sveikina mamas ir globėjas Motinos dienos proga

ELTA 2024/05/05 11:29
Rugsėjo 1-osios studentų eisena
Gitanas Nausėda / R. Tenio nuotr.
Rugsėjo 1-osios studentų eisena
Gitanas Nausėda / R. Tenio nuotr.

Sekmadienį šalies vadovai pasveikino visas Lietuvos mamas ir globėjas Motinos dienos proga.

Sveikindamas mamas prezidentas Gitanas Nausėda dėkojo joms už dovaną pažinti šį pasaulį ir galimybę patirti gyvenimą.

„Begalinė Jūsų kantrybė, pasiaukojimas ir meilė praturtina augančias sielas, kviečia džiaugtis, stiprėti ir kilti. Jūsų išmintis, šiltas apkabinimas ir širdinga paguoda padeda sunkiausiomis gyvenimo akimirkomis. Kiekvieną dieną kartu įveikdami didelius ir mažus iššūkius, stiebiamės aukštyn. Dėkoju Jums visoms – Jūs auginate mylinčią ir kuriančią Lietuvą!“ – rašoma prezidento sveikinime.

„Mielos mamos, močiutės, globėjos, kasdien būkite apsuptos artimųjų pagarbos ir dėkingumo. Tegu Jūsų namuose niekada nestinga meilės, vilties šviesos ir džiaugsmo!“ – palinkėjo šalies vadovas.

Premjerė Ingrida Šimonytė dėkojo mamos už dovanoja gyvybę ateities Lietuvai bei palinkėjo nepamiršti savęs.

„Dėkoju visoms mamoms, kurios dovanoja gyvybę mūsų ateities Lietuvai, globoja ir ugdo savo vaikus, apgaubia juos supratingumu ir meile.

Branginkime ir atminkime savo mamas, nepamiršdami padėkoti už viską, ką jos mums suteikė. Linkiu visoms mamoms jaustis mylimoms, svarbioms bei reikalingoms, nepamirštant pasirūpinti savimi, ir džiaugtis bendryste šeimos apsuptyje“, – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime.

Sveikindama mamas Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen pažymėjo, kad tai, viena gražiausių ir prasmingiausių metų švenčių. Ji dėkojo mamoms už paramą bei pažymėjo, kad jos – įkvėpimo ir stiprybės šaltinis visai valstybei.

„Dėkoju visoms Lietuvos mamoms, globėjoms už nuolatinę paramą, paguodą ir kantrybę, už visus gerus ir išmintingus žodžius vaikams ir globotiniams, už jiems suteiktą saugumo jausmą, už savo pavyzdžiu skiepijamas vertybes. Jūs – įkvėpimo ir stiprybės šaltinis ne tik savo vaikams, bendruomenėms, bet ir visai mūsų valstybei!

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA