Nesulaukę deramo savivaldybės dėmesio kauniečiai iniciatyvos ėmėsi patys: pagarba vyrams – Kas vyksta Kaune

Nesulaukę deramo savivaldybės dėmesio kauniečiai iniciatyvos ėmėsi patys: pagarba vyrams

Šeštadienio rytą viešoje erdvėje išplito vaizdai, kuriuose įamžinti Lubinų gatvę savarankiškai tvarkantys gyventojai. Romainių gyventojai tragiškos gatvės remonto laukė ištisus mėnesius, prašymais ne kartą esą užvertė savivaldybę, kelininkų dėmesio reikalavo ir viešai.

„Kiek Kauno miesto savivaldybė dagyveno, kai miesto gatves neapsikentę tvarko patys gyventojai. Pagarba vyrams. Jų dėka Lubinų gatve važiuosime komfortabiliau“, – ankstų šeštadienio rytą pasidžiaugta „Facebook“ grupėje „Romainiai + Romainių Kaimelė“.

Šiuo viešos grupės vaizdu su „Kas vyksta Kaune“ pasidalijo skaitytoja, kuri teigė: „Būtume dėkingi, jeigu pasidalintumėte, nes situacija tragiška. Jau ne pirmą kartą patys žmonės tvarko“.

Gyventojai patys remontuoja Lubinų g. / „Facebook“ grupės nuotr.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad Lubinų g. gyventojai iš tiesų jau ne kartą skundėsi tragiška gatvės būkle. Kauno miesto savivaldybės administracijos Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis portalui yra teigęs, kad Lubinų g. remonto sulauks užbaigus Romainių gatvės rekonstrukciją.

2023-ųjų spalį A. Pakalniškis naujienų portalui teigė ir tai, kad savivaldybė nuolat atlieka Lubinų g. priežiūros darbus, tuo pačiu sutvarko ir avarines duobes.

„Jeigu viskas klostysis pagal planą, Lubinų gatvė didelio dėmesio sulauks jau kitąmet – esame numatę jos rekonstrukciją“, – 2023-ųjų spalį žadėjo A. Pakalniškis.

„Kas vyksta Kaune“ taip pat primena, kad 2024-2026 metų darbų prioritetų sąraše įrašytos 189 Kauno gatvės, kuriose bus atlikti projektavimo, rekonstravimo, remonto darbai. Visų gatvių remontui numatyta 138 mln. 53 tūkst. Eur, kurie bus paskirti iš biudžeto, LAKD ar Europos sąjungos lėšų.

Šio sąrašo antroje vietoje rikiuojasi ir minėta Lubinų g. Gatvių tvarkymo sąrašas pagal balus 2024-2026 m. galima rasti čia.

Reikia atkreipti dėmesį, kad gatvės bus remontuojamos pagal surinktą balų skaičių, jei jūsų ieškomos gatvės sąraše nėra, tikėtina, kad ji bus remontuojama ne anksčiau kaip 2027 m.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA