Atšaukiamas šią vasarą turėjęs vykti festivalis „Galapagai“ – Kas vyksta Kaune

Atšaukiamas šią vasarą turėjęs vykti festivalis „Galapagai“ skelbia, ką daryti su bilietais

Galapagų festivalis / Galapagų Facebook'o nuotr.
Galapagų festivalis / Galapagų Facebook'o nuotr.

Šią vasarą, liepos 26–28 dienomis, turėjęs įvykti festivalis „Galapagai“ atšaukiamas. Organizatoriai pasidalijo vieša žinute, kurioje pranešė, kodėl taip nutiko.

Oficialiame „Galapagų“ „Facebook“ puslapyje pranešta žinia, jog šiemet turėjęs įvykti festivalis yra nukeliamas į kitus metus.

„Labas, kalba „Galapagai“! Tai nėra smagiausia, ką norime pasakyti, bet pakalbėkim atvirai: nutarėme perkelti festivalį į kitus metus. Tokį sprendimą priėmėme įvertinę, kad tą patį savaitgalį vyks masė didžiųjų renginių visoje Lietuvoje, kurie dalinasi tą pačią publiką, kartu kokybiškas techninis išpildymas tampa problema, kuri – ne mažesnė nei užsienio atlikėjų honorarai.

Visiems pasaulio festivaliams atėjo maksimalių išbandymų arba – būtino restarto metas. Akivaizdu, kad pandemija mus visus stipriai pakeitė, šiandien festivaliautojas – visiškai kitoks nei prieš kelis metus ir turime ieškoti naujų koncepcijų, kaip jus sudominti. Turime planų ir vizijų, tam bus skirti šie pauzės metai. Taip pat labai lauksime jūsų idėjų, pasiūlymų.

O kad išsiskyrimas neprailgtų, kviesime susitikti Zarasų kempinge, kur visą vasarą savaitgaliais vyks jaukūs mažųjų „Galapagų“ koncertai. Tuo tarpu festivalio bilietai, kuriuos turite, galios 2025 metų festivalyje arba juos galite grąžinti [email protected]. Ačiū už supratimą ir palaikymą“,- pranešė organizatoriai.

Rudenį festivalių organizatoriai liko nemaloniai nustebinti, nes buvo pranešta, kad didžiausio dėmesio sulaukiantys „Galapagai“, „Granatos Live“ ir „M.A.M.A vasara“ vyks tą patį savaitgalį.

Tąkart netikėtas sutapimas sukėlė ginčų ir tarp organizatorių, teigiančių, kad pasirinkta data sukeltų chaosą.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA