Netoli Kleboniškio tilto vėl stoja eismas: užblokuota dalis kelio – Kas vyksta Kaune

Netoli Kleboniškio tilto vėl stoja eismas: užblokuota dalis kelio dar papildyta

Šeštadienio vidurdienį vėl stoja eismas netoli Kleboniškio tilto. Pranešta, kad vilkikas kliudė atitvarus.

„Prieš „Megą“ link Klaipėdos avarija, praktiškai stovi eismas, nes kiekvienam reik pažiūrėt kaip fūros kabina atitvarus peršoko“, – šeštadienį apie 12.50 val. pranešta „Kas vyksta Kaune“ grupėje.

Apie didelę spūstį praneša ir skaitytojai. „Didelis kamštis ir avarija su fūra prie „Megos“.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nurodė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budintis pareigūnas, A1 kelio atkarpa netoli Kleboniškio tilto iš tiesų dalinai užtverta, eismo įvykyje dalyvavo tik vilkikas.

Anot budinčiojo, šiuo metu su pareigūnų pagalba bandoma atlaisvinti kelią.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad ketvirtadienį dėl taip pat ant Kleboniškio tilto įvykusio susidūrimo Kaunas virto viena didele spūstimi.

Papildyta 16.26 val.

„Kas vyksta Kaune“ grupėje informuojama, kad eismas ant Kleboniškio tilto uždarytas į Klaipėdos pusę.

„Bando fūrą iš atitvarų ištraukt“, – praneša vairuotojai.

Papildyta gegužės 19 dieną 09.17 val.

Į nelaimės vietą vyko ir ugniagesiai. Kauno priešgaisrinei gelbėjimo valdybai 12.42 val. buvo pranešta, kad į atitvarus atsitrenkė sunkvežimis, iš bako bėga dyzelinis kuras.

Ugniagesiams atvykus į įvykio vietą, ant kelio atitvarų buvo užvažiavęs vilkikas. Vienas kuro bakas, kuriame buvo likę nedaug dyzelino, buvo nuplėštas nuo automobilio, kitas kuro bakas buvo nepažeistas.

Ant kelio važiuojamosios dalies išsiliejo naftos produktų. Eismo įvykio vietą sutvarkė kelių priežiūros tarnybos darbuotojai.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA