Kaunietis vairavo girtas ir pražudė savo mažametę dukrą: kaltę pripažįsta – Kas vyksta Kaune

Kaunietis vairavo girtas ir pražudė savo mažametę dukrą: kaltę pripažįsta

delfi.lt 2024/05/17 15:46
Kauno miesto apylinkės teismas / R. Achmedovo nuotr.

Kauno apylinkės teismo Kauno rūmuose išnagrinėta baudžiamoji byla, kurioje Matas Laurinaitis kaltinamas, jog vairuodamas girtas sukėlė avariją, per kurią žuvo mažametė dukra.

Kaltinamojo akto duomenimis, 2023 m. spalio 14 d. M. Laurinaitis vairavo automobilį būdamas neblaivus, nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė transporto priemonės ir trenkėsi į pakelės medį. Per avariją žuvo galinėje keleivio vietoje sėdėjusi mažametė. M. Laurinaičiui buvo nustatytas 1,81 promilės neblaivumas.

Penktadienį įvykusio teisiamojo posėdžio metu apklaustas kaltinamasis pripažino savo kaltę ir nurodė, kad pagrindinė tragiško įvykio priežastis – pernelyg dažnas ir nesaikingas alkoholio vartojimas. Taip pat nurodė, jog tą dieną su dukra važiavo pavalgyti. Vairuotojas staiga sumėtyto automobilio nesuvaldė, nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi į medį.

M. Laurinaičiui pateikti kaltinimai dėl dviejų Baudžiamojo kodekso straipsnių – transporto priemonių vairavimo, kai vairuoja neblaivus asmuo ir kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo.

Kauno apylinkės teismas praneša, kad nuosprendis bus paskelbtas birželio pabaigoje.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA