Kėglinėje švietusi žinutė šokiravo kaunietę – Kas vyksta Kaune

Kėglinėje švietusi žinutė šokiravo kaunietę

Pirmadienį kėglinėje apsilankiusi kaunietė liko šokiruota. Laisvalaikio erdvės švieslentėje moteris išvydo karą Ukrainoje palaikančią žinutę.

„Pirmadienio pavakarę, atvykus su su draugais į „Oazės“ boulingą, šokiravo užrašas prie įėjimo. Ar tikrai tai vyksta?“ – pirmadienį kėglinėje užfiksuotu vaizdo įrašu dalijosi skaitytoja. Kaip matyti vaizdo medžiagoje, švieslentėje mėlynomis raidėmis sušvito palaikymas karą Ukrainoje sukėlusiai Rusijai.

Angliško užrašo „Love putin, Ukraine…“ darbo metu kėglinės darbuotojai esą nepastebėjo.

„Čia geras. Gerai, kad gavom šią žinutę. Atjungėm visai. Daiktas kiniškas, įsivaizduoju, kad į jo valdymą įsilaužti buvo paprasta, nes švieslentė valdosi per serverį toj pačioj Kinijoje. Teks išmest, nes jau nemokame jos perprogramuot. Labai nesmagu, kad asmuo sugebėjo nufilmuoti, jums nusiųst (ok, nematom tame jokių problemų), bet nesugebėjo užeit ir pasakyt ar paklaust, kad žinutė būtų sustabdyta“, – naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo „Oazės“ kėglinės atstovas.

Jis pridūrė, kad laisvalaikio erdvės vardu palaikomosios lėšos jau ne kartą buvo siųstos Ukrainai.

„Dabar bus proga vėl tą padaryti. Manau, kokius 500 Eur įmesim „Blue/Yellow“ po šio turnyro“, – teigė „Oazės“ kėglinės atstovas.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA