Kauno rajono medikams patiems prireikė pagalbos: kol pacientui tiekė deguonį, juos vadavo ūkininkas – Kas vyksta Kaune

Kauno rajono medikams patiems prireikė pagalbos: kol pacientui tiekė deguonį, juos vadavo ūkininkas

Stop kadro nuotr.

Pasitaiko atvejų, kai pagalbos prireikia ir patiems, į iškvietimą atvykusiems, medikams. Sekmadienį vakare Kauno rajono greitosios medicinos pagalbos stoties (Kauno rajono GMPS) medikai paviešino istoriją, kad atvažiavus pas pacientą kieme užstrigo net 3 specialiųjų tarnybų automobiliai. Į pagalbą nedvejodamas atskubėjo vietos ūkininkas.

“Su žiema atsisveikinom pagarbiai, suprasdami, kaip ji savo gniaužtuose gali apriboti greitą judėjimą, kaip ji gali sumažinti saugumo jausmą kelyje. O vėjavaikis pavasaris krečia savo išdaigas…

GMP medikai, atskubėję į skubų kvietimą susidūrė su netikėta kliūtimi, kai GMP automobilis įstrigo pažliugusiame kieme… Kadangi pacientui gelbėti be kitų priemonių, buvo tiekiamas deguonis, GMP medikai turėjo pakankamai ribotą laiką, o ir iki artimiausios ligoninės buvo apie 35 km.

Į pagalbą atskubėjo kitas GMP ekipažas, vėliau – ir PGT ekipažas, siekdami pagelbėti GMP kolegoms. Taip visi ir liko ten, kur sustojo… Esame dėkingi vietos ūkininkui, kuris nedvejodamas atsiliepė į spec. tarnybų pagalbos šauksmą, operatyviai atvyko su tavo technika ir visus „išlupo“ iš pavasarinio dumblo.

Dviejų GMP ekipažų deguonis buvo skirtas pacientui, džiaugiamės, kad viskas baigėsi laimingai… Pavasaris pokštininkas…”, – rašoma Kauno rajono GMPS “Facebook” puslapyje.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA