Pusnyje per aštrių pojūčių mėgėją įklimpusi vairuotoja ieško vieno pagalbininko – Kas vyksta Kaune

Pusnyje per aštrių pojūčių mėgėją įklimpusi vairuotoja ieško vieno pagalbininko

„Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.

Dėl šonaslydžio „meistro“ veiksmų įvažiavusi į pusnį vairuotoja džiaugiasi sulaukusi daugybės pagalbininkų, kurių pastangomis automobilį pavyko išvaduoti iš sniego gniaužtų. Vienam iš jų moteris mielai padovanotų trosą.

„Vakar per vieną driftintoją atsidūriau pusnyje. Kur išlipus iš mašinos, keleivio pusėj, į sniegą smigau iki kelių. Driftintojas aišku net nestabtelėjo“, – antradienio vakarą įvykusį incidentą „Kas vyksta Kaune“ grupėje nupasakojo vairuotoja.

Moteris dėkojo, jos žodžiais, didžiuliam skaičiui žmonių, kurie pravažiuodami nepaliko bėdoje, o sustojo, su šypsenomis veide ir gera nuotaika padėjo iškasti bei galiausiai išstumti mašiną.

„Ačiū už gerumą ir pagalbą! PS Jei atsiras vaikinas, kurio virvė betraukiant trūko – parašyk! Norėčiau padovanoti naują!“ – atsiliepti vieną iš talkininkų ragino nelaimėlė.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad pastarosiomis dienomis gausiai pridrėbus sniego, vairuotojai susidūrė su itin sudėtingomis eismo sąlygomis. Portalo žurnalistai antradienio vakarą užfiksavo problematišką situaciją Amalių aplinkkelio tunelyje.

Eismas Amalių aplinkkelyje

Čia su džipais prisistatę kauniečiai ištempė net kelis sunkiasvorius vilkikus. „Keturioms fūroms padėjom užkilti, o po to atvažiavo policijos pareigūnai ir nebeleido tempti su savo automobiliais“, – kalbėjo vienas iš pilietiškų vyrų.

Visą vaizdo reportažą iš Amalių aplinkkelio žiūrėkite čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA