„Ryanair“ iš Kauno šią vasarą skraidins 4 naujomis kryptimis – Kas vyksta Kaune

„Ryanair“ iš Kauno šią vasarą skraidins 4 naujomis kryptimis

„Ryanair“ orlaivių priežiūros angaras Kauno oro uoste / ELTA / Ž. Gedvilo nuotr.
„Ryanair“ orlaivių priežiūros angaras Kauno oro uoste / ELTA / Ž. Gedvilo nuotr.

Antradienį „Ryanair“ pranešė, kad Kauno oro uoste įgyvendinus antrą projektą ir investavus maždaug 20 mln. eurų, atidaryti du nauji orlaivių aptarnavimo angarai. Papildomai „Ryanair“ informuoja, kad Airijos oro linijos iš Kauno šią vasarą skraidins 4 naujomis kryptimis, taip pat čia bazuos papildomą orlaivį.

Kaip jau rašyta, naujasis 8000 kv. m pastatas su dviem angarais plotu prilygsta šešiems olimpiniams baseinams ir buvo suprojektuotas pagal naujausius orlaivių aptarnavimo ir techninės priežiūros standartus.

Projektas sukurs daugiau nei 200 naujų darbo vietų, tarp kurių – aukštos kvalifikacijos inžinierių ir orlaivių mechanikų pozicijos.

„Džiaugiamės savo indėliu į augančią aviacijos pramonę Kaune. 20 mln. eurų investicija sustiprina ne tik mūsų aptarnavimo pajėgumus, bet ir „Ryanair“ įnašą, remiant vietos ekonomikos augimą ir darbo vietų kūrimą. „Ryanair“ skrydžių tvarkaraštis nuolat plečiasi, todėl daug investuojame į aviacijos infrastruktūros atnaujinimą Lietuvoje, kad galėtume tinkamai rūpintis sparčiai augančiu mūsų orlaivių parku“, – sako „Ryanair“ generalinis direktorius Eddie Wilson.

4 nauji maršrutai

„Ryanair“ toliau planuoja augimą bei investicijas Kaune, todėl praneša ir apie 4 naujus maršrutus. Oro linijos keleivius iš Kauno vasaros sezonu skraidins į Berlyno, Milano Bergamo, Pizos ir Zadaro oro uostus.

Rekordiniam 28 maršrutų tvarkaraščiui palaikyti „Ryanair“ Kauno oro uoste prie dviejų bazuojamų orlaivių prideda dar vieną. Tai – papildomos 100 mln. JAV dolerių investicijos, kurios regione padės išlaikyti daugiau kaip 1250 darbo vietų, įskaitant gerai apmokamas pilotų, keleivių salono įgulos narių ir inžinierių.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA