Prezidentūroje nustatytas dar vienas koronaviruso atvejis – Kas vyksta Kaune

Prezidentūroje nustatytas dar vienas koronaviruso atvejis

BNS 2020/10/23 17:52
Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos / J. Auškelio nuotr.

Prezidento Kanceliarijoje buvo nustatytas antras teigiamas COVID-19 atvejis.

Kaip BNS penktadienį informavo prezidento atstovas spaudai Antanas Bubnelis, nustačius antrąjį atvejį, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) specialistai atliko epidemiologinį tyrimą ir remiantis pirminėmis jo išvadomis keletas Prezidentūros darbuotojų saviizoliavosi.

Pirmasis teigiamas COVID-19 atvejis Prezidentūroje buvo nustatytas spalio 13 dieną. Epidemiologų vertinimu, su antruoju atveju jis nesietinas.

„NVSC specialistai prezidentui ir pirmajai poniai dėl šio atvejo saviizoliuotis nerekomendavo. Jie tęsia darbą įprastai, laikantis maksimalių saugos priemonių“, – BNS teigė A. Bubnelis.

Prezidentūroje dezinfekuotos patalpos, kuriose dirbo užsikrėtęs bei saviizoliacijoje esantys darbuotojai.

Anot prezidento patarėjo, daugelis prezidento patarėjų bei kitų Prezidentūros darbuotojų jau kurį laiką dirba nuotoliniu arba pamaininiu būdu, renginiai ir susitikimai organizuojami vadovaujantis epidemiologų rekomendacijomis.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT