Kaip Kaune katalikai švęs 2020-ųjų Velykas? - Kas vyksta Kaune

Kaip Kaune katalikai švęs 2020-ųjų Velykas?

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Šių metų Viešpaties Prisikėlimo šventė bus kitokia ir Kaune. Kauno arkivyskupija praneša, kaip tikintieji gali susijungti maldoje per velykines šventes internetu, per televiziją ar mintimis.

Šiuo ypatingu metu Kauno arkivyskupijos bendruomenę stiprins, drąsins, įkvėps ir džiugins mūsų ganytojai – arkivyskupijos svetainėje bus skelbiami vaizdo reportažai su jų žodžiu, rašoma išplatintame pranešime spaudai.

Tikintieji šv. Velykų laukimą jau pradėjo su kardinolo Sigito Tamkevičiaus SJ sveikinimų Verbų sekmadienį, pradedant Velykų Tridienį, Didįjį ketvirtadienį išklausė vyskupo Algirdo Jurevičiaus žodį, o Didįjį penktadienį  į Kauno tikinčiuosius vėl kreipsis ir žodžiu bei malda stiprins kardinolo Sigito Tamkevičiaus SJ. Didįjį šeštadienį planuojamas arkivyskupo Liongino Virbalo SJ žodis.

Šv. Velykų sekmadienį su ganytojiškuoju sveikinimu į arkivyskupijos žmones kreipsis Kauno arkivyskupijos apaštalinis administratorius vyskupas Algirdas Jurevičius.

Nuo balandžio 2 d. prasidėjusios maldos ir paramos akcijos „Šviesos žemėlapis“, už kurios dalyvius kiekvieną vakarą meldžiamasi Šiluvos bazilikoje, kulminacija bus antroji Velykų diena – balandžio 13-ąją (Marijos dieną) bazilikoje 12 val. šv. Mišiose už pandemijos paliestuosius ir medikus, Dievo gailestingumui patikėdamas mirusiuosius, melsis vyskupas Algirdas Jurevičius, o 19 val. Apsireiškimo koplyčioje Eucharistiją švęs paskirtasis Kauno arkivyskupas Kęstutis Kėvalas.

Šv. Velykų sekmadienio rytą varpai nuskambės iš visų arkivyskupijos bažnyčių, pranešė Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA