Spustelėjus šaltukui sustojo naujieji troleibusai: į pagalbą pasitelkta senoji „Škoda“ (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Spustelėjus šaltukui sustojo naujieji troleibusai: į pagalbą pasitelkta senoji „Škoda“ (papildyta)

Skaitytojų nuotr.

Šeštadienio rytą „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė žinia, jog nuo V. Krėvės prospekto, link Kovo 11-osios gatvės yra sustojęs troleibusų eismas. Išsirikiavęs viešasis transportas matomas ir atsiųstame vaizdo įraše.

Susisiekus su avarine Kauno autobusų tarnyba paaiškėjo, jog naujieji „Solaris“ troleibusai nevažiuoja dėl paspaudusio šaltuko ir atsiradusio šerkšno ant elektros tinklų.

Šv. Gertrūdos g. pastebėta senoji „Škoda“ / skaitytojų nuotr.

Kauniečiai taip pat pastebėjo, jog mieste važinėja senasis „Škoda“ troleibusas, Kauno autobusų avarinė tarnyba patvirtino, jog vienas iš senųjų troleibusų buvo paleistas į gatves, jog būtų nuvalytas elektros tinklas ir naujieji troleibusai galėtų keliauti įprastu maršrutu.

Papildyta 12.30 val.

Situaciją dėl ryte įvykusio incidento komentuoja Kauno autobusų viešųjų ryšių specialistė Patricija Zarankaitė:

„Problema kontaktiniame tinkle užfiksuota šeštadienio rytą 05.30 val. Kontaktinio tinklo gedimai pašalinti apie 11.00 val.

Troleibusai įprastais maršrutais važiuoti negalėjo dėl ant kontaktinio tinklo naktį susiformavusio ledo ir šerkšno. Esant tokioms sąlygoms kontaktiniu tinklu troleibusai negali važiuoti dėl susidarančio trumpo elektros jungimo.

Pastebėjus šią problemą taisyti kontaktinio tinklo įtampos svyravimų suskubo kelios elektromechanikų brigados.

Atsiprašome dėl įvykusių techninių nesklandumų dėl ko sutriko įprastas troleibusų eismas. Siekdami išvengti tokių techninių kliūčių planuojame naktimis iš anksto organizuoti papildomą, budintį techninį personalą, kuris galėtų operatyviau reaguoti į susidariusias kliūtis. Taip pat stebėdami šios problemos tendencingumą ir kituose miestuose, ateityje planuojame įsigyti specialią techninę įrangą, leisiančią išvengti tokių įtampos svyravimų.

Primename, kad rytoj, valstybės nepriklausomybės atkūrimo dieną, kauniečius ir miesto svečius į šventinius renginius viešasis transportas veš nemokamai“.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.