Mažiesiems kauniečiams vasaros savaitgaliais nuobodžiauti neteks – Kas vyksta Kaune

Mažiesiems kauniečiams vasaros savaitgaliais nuobodžiauti neteks

„Gamers“ nuotr.

Ne vienam jaunajam kauniečiui ir jų gimdytojams pažįstama situacija – pasibaigus mokslo metams ir staiga sumažėjus užimtumui užklumpa gniuždantis nuobodulys, pasireiškiantis betiksliu bimbinėjimu. Savaitgaliais šį veiklos trūkumą užmiršti kviečia Kauno savivaldybės remiama šokių studija „Gamers“, organizuojanti dirbtuves ir stovyklas.

Šokių dirbtuvės, kaip „Kas vyksta Kaune“ pasakojo studijos atstovai, startavo jau balandžio viduryje ir sulaukė nemenko pasisekimo. 7-14 metų amžiaus vaikai dar gali sudalyvauti gegužės 25-26 d., birželio 1-2 d., birželio 8-9 d. ir birželio 15-16 d., nuo 9 iki 17 val. vykstančiuose užsiėmimuose.

Lietuvos žemelėje aukštą lygį pasiekę gatvės šokėjai Žaliakalnyje, Žemaičių g. 31, esančioje studijoje vaikus supažindina su hip hop, popping, house, bboying, wacking ir locking šokių stiliais, taip pat praveda akrobatikos pamokas, dirbtuvių dalyviai atlieka kūrybines užduotis, žiūri filmus, dalyvauja šokių protmūšyje ir kituose žaidimuose.

Neliks be „ataskaitos“ ir savaitgalį vaikus „nusimetę“ tėveliai – programai besibaigiant birželį bus surengtas uždaromasis šokių renginys, kuriame mažieji pademonstruos įgytas žinias bei išmoktus judesius, jiems bus įteikti diplomai.

Savaitgalio dirbtuves iš dalies pagal projektą „Iniciatyvos Kaunui“ finansuoja Kauno miesto savivaldybė. Puikioji žinia – užsiėmimai nemokami vaikams iš socialinę paramą gaunančių ar minimalias pajamas turinčių, taip pat daugiavaikių šeimų (pagal LR piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams ir LR išmokų vaikams įstatymus).

Kiti judrieji pabiručiai patenka į dalinai projekto finansuojamas vietas, kurios, liaudiškai tariant, taip pat ne karvę kainuoja – viena šokių dirbtuvių diena su užsiėmimais ir pietumis atsieina 7 eurus. Reikia paminėti, kad tokia kaina galioja vienai pamainai, dalyvaujant abi savaitgalio dienas. Panorusieji dalyvauti daugiau nei vienoje pamainoje ar tik vieną pamainos dieną pakliūna į projekto nefinansuojamą vietą ir turi mokėti 15 eurų už dieną.

Studijos savanoris Jurgis Binkauskas „Kas vyksta Kaune“ sakė, kad geru oru vaikai su treneriais eina į Mažąjį ąžuolyną prie viešosios bibliotekos, kur padūksta žaidimų aikštelėje, sudalyvauja estafetėse, žaidimuose.

„Kol kas į pamainas vaikų susirenka, tačiau ne tiek, kiek tikėjomės – apie 15-25 vietoje planuotu 30-40 – tačiau atsiliepimai geri, nemažai vaikų užsimano po stovyklos nuolat lankyti šokių pamokas, kai kurie net keliu stilių“, – papildomo užimtumo sklaida džiaugėsi šokėjas.

Registruotis į dirbtuves galima čia. Tuo metu pasibaigus šiems užsiėmimams, „Gamers“ studija nestabdys ir praktiškai visą vasarą savaitgaliais toliau rengs dviejų dienų stovyklas. Stovyklų kainodara bus lygiai tokia pati, tik jų dalyvių jau laukia išvykos ir į įdomias vietas sostinėje bei Anykščiuose. Registracija į stovyklas vykdoma Kauno savivaldybės portale – J. Binkauskas informavo, kad visos vietos užimtos, tačiau kažkam atsisakius dalyvauti, gali ir išdegti. Dėl šių galimybių reikėtų teirautis „Gamers“ šokių studijos.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.