Perspėja vairuotojus: kelionė į Kauną gali apkarsti

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienio vakarą į laikinąją sostinę vykusiam vairuotojui itin nepasisekė. Kelyje Vilnius-Kaunas tiesiai į jo automobilį smigo lenta, smarkiai apgadinusi transporto priemonę.

Neįprastas incidentas, kaip socialiniuose tinkluose dalijosi vyras, apie 20 val. nutiko A1 magistralėje Vilnius-Kaunas, likus maždaug 18 km iki Elektrėnų.

Šioje vietoje, vairuotojo teigimu, ant kelio iškritusios lentos – viena jų kliudė automobilio „Peugeot“ priekinę dalį. Kaip matyti nuotraukose, lenta kiaurai pervėrė priekines groteles ir įstrigo transporto priemonės radiatoriuje.

Įvykis pakurstė internautų diskusiją, kai kurie jos dalyviai sviedė akmenis į paties vairuotojo daržą. Andrius pastebėjo, kad besimėtančias lentas būtų galima pamatyti atidžiau žvelgiant į kelią, nebent važiuota neįsijungus šviesų.

„Antra, pagal KET turi pašalinti kliūtį nuo kelio arba pranešti atitinkamoms tarnyboms ir pažymėti, kad įspėtum kitus“, – kritikos negailėjo vyras.

Apgadinto automobilio vairuotojas atsikirto įspėjęs kitus, kad nepapultų nemalonią situaciją, o tarnyboms apie pavojingą kliūtį magistralėje esą pranešta.

Kiti stebėjęsi, kaip lenta šitaip nesėkmingai susmigo, sulaukė paaiškino, kad ją, ko gero, „pakėlė“ priekyje važiavęs kitas automobilis. „Visai gerą lentą už dyką gavai – džiaukis“, – šviesiąją įvykio pusę įžvelgę Šarūnas.

38 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaune apstu KET pažeidimų: įkliuvo ir vairuotojai, ir pėstieji

Kaune pražydo aukščiausia Lietuvoje palmė

Vaikus pornografijai išnaudojęs vyras išgirdo teismo sprendimą – už grotų nesės

Stiprus susidūrimas Petrašiūnuose – vairuotojai išvežti į klinikas

S. Skvernelis prisiminė seną nuobaudą: didžiausia nuodėmė nutiko prieš 20 metų

Fiksuoja skaitytoja: Kauno senamiestyje pabudo gamta

Smarkus smūgis Panemunėje: į nelaimės vietą išsiųsti medikai

Kurį laiką mažėjęs sergamumas gripu vėl šoktelėjo

Viena didžiausių šalies IT paslaugų tiekėjų patyrė gedimą

Kauno pareigūnai tiria: sekmadienį rastas apiręs kūnas