Kauniečiai užfiksavo prie vairo sėdintį naujo tipo vairuotoją – Kas vyksta Kaune

Kauniečiai užfiksavo prie vairo sėdintį naujo tipo vairuotoją

Vaizdo įrašo stopkadras nuotr.

Išgirdę kone nepertraukiamą automobilio garsinio signalo veikimą, kauniečiai ėmė dairytis, manydami, jog kažkas tikriausiai trikdo eismo judėjimą. Tačiau šiek tiek vėliau priėję prie „garsiai apie save pranešančios“ transporto priemonės, išvydo nekasdienį vaizdą – prie vairo sėdėjo ir nerimavo „naujo tipo“ vairuotojas.

Tiesa, vos priėjus pažiūrėti, triukšmadarys susigėdo, o kauniečiai prapliupo juokais.

„Išėję iš pašto, esančio Kauno „Saulėtekyje“, išgirdome nuolat veikiantį vieno iš toje teritorijoje buvusių automobilių garsinį signalą. Iš pradžių pamanėme, jog koks nors vairuotojas negali pravažiuoti. Žvalgėmės aplink, kol pastebėjome stovintį automobilį, o priėję arčiau pamatėme prie vairo sėdintį šunį“, – šypteli portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai.

Tądien, kai nutiko minėtas juoko pliūpsnį sukėlęs įvykis, akimirką prieš, pasakoja, kauniečiai, pašte jiems teko susidurti su jauna moterimi, kuri savo elgesiu sugadino nuotaiką dėl visiško menkniekio. Tačiau išėjus į lauką niūrios mintys kaip mat išgaravo.

„Juokėmės kone iki ašarų. Tikriausiai šuo būtų dar ilgai „pypsinęs“, jei nebūtume sumanę pasmalsauti, kas vyksta. Praeiviai iš pradžių nereagavo į garsą, tikriausiai yra pripratę, jog šioje  vietoje gausu automobilių ir vairuotojai nepravažiuodami „pypsina“. Kai pradėjome juoktis – geros nuotaikos toną uždavėme ir kitiems. Praeiviai taip pat prapliupo juokais“, – nuotaikingą įvykį prisimena portalo skaitytojai.

Dėkojame kauniečiams, kad dalijatės miesto ir jo apskrities aktualijomis, jei norite pranešti naujieną, rašykite mums el. paštu arba susisiekite socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.